Yükleniyor...

Star Wars, NFT Çıkarıyor

Film serisi Star Wars, Cryptops ortaklığı ile NFT çıkartacak.

wallpapersden.com star wars dark side 1280x720

Film serisi Star Wars, Cryptops ortaklığı ile NFT çıkartacak.

Bu adımla birlikte Star Wars serisi hayranlarına farklı ürünler sunacak. Cryptoys ortaklığı ile çıkarılacak NFT’ler serinin NFT sektöründeki varlığını daha da güçlendirecek.

Disney, Star Wars NFT’leri ile Kripto Dünyasına Daha Da Giriyor

Star Wars NFT’leri ile Disney, kripto dünyasına bir adım daha yaklaşıyor. Dijital oyuncaklar 39,99 dolara mal olacak. Disney, Star Wars NFT’lerini 4 Mayıs günü gerçekleşen “May thr 4 Be With You” anması ile duyurdu.

Şirket ortaklığın Cryptoys ile yapılacağını da ekledi. Cryptoys, Disney ile ortaklaşa olarak, film serisinin en ikonik üç karakterinden sonra tasarlanan dijital oyuncaklar satacağını duyurdu. Andreessen Horowitz, Mattel ve Dapper Labs tarafından desteklenen Cryptotoys, “15 sınırlı sayıda Luke Skywalker, Princess Leia ve Darth Vader koleksiyonluk dijital oyuncağı” piyasaya süreceğini söyledi.

disney metaverse

The Walt Disney Company, ünlü fikri mülkiyete dayalı ürünlerin en başarılı pazarlamacılarından ve satıcılarından biri olmasına rağmen, Hollywood stüdyosu ve tema parkı işletmecisi henüz kriptoya büyük bir giriş yapmamıştı. Şirket geçtiğimiz yıl bu alanı kapsayan bir iş ilanı yayımlamıştı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner