Yükleniyor...

Deloitte, Blockchain’i Kullanacak

Deloitte, Blockchain'i dijital kimlik bilgilerini doğrulamak gibi birçok iş için kullanacak.

Blockchain Kurulusu SWIFT Benzeri Projesini Duyurdu

Deloitte, Blockchain‘i dijital kimlik bilgilerini doğrulamak gibi birçok iş için kullanacak.

Deloitte danışmanlık Blockchain’i birçok işi için kullanmayı düşünüyor. Şirket konu hakkında yaptığı açıklamada Blockchain kullanımına dair açıklamalarda bulundu.

Deloitte, Blockchain’i Şirket İçi Uygulamalarında Kullanacak

Blockchain sektörü gün geçtikçe gelişmeye devam ettikçe büyük şirketler de günlük işleri için teknolojiden yararlanmayı hedefliyor.

Deloitte Danışmanlık, bankacılık ve merkeziyetsiz finansta yasal uyumluluktan e-ticaret için yaş doğrulamaya kadar her şey için kullanılabilecek dijital kimlik bilgileri oluşturmak için blockchain teknolojisini kullanmayı düşünüyor.

Deloitte tarafından yapılan açıklamada, yeniden kullanılabilir kimlik bilgilerinin KILT Blockchain’ine bağlanacağını ve amacın hem işletmeler hem de müşteriler için kimlik doğrulamasını daha verimli hale getirmek olduğunu belirtti.

blockchain

Deloitte Yönetilen Hizmetler başkanı Micha Bitterli yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Kullanışlı, uygun maliyetli ve güvenli dijital kimlik bilgileri, e-ticaret ve DeFi’dan oyun oynamaya kadar yeni dijital pazar yerleri açma potansiyeline sahip.”

BOTLabs CEO’su Ingo Rübe, yaptığı açıklamada, teknolojinin kullanıcıların “kişisel bilgilerini ne zaman ve nerede paylaşacakları konusunda kontrol sahibi olmalarına” yardımcı olduğunu söyledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner