Yükleniyor...

Binance, Regülatörlerle Olan İlişkisini İlerletmek için Çalışmalarını Sürüdürüyor

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, regülatörlerle olan ilişkilerini ilerletmek için ABD'de bir lobi grubunun yönetim kuruluna dahil oldu.

binance 5

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, regülatörlerle olan ilişkilerini ilerletmek için ABD’de bir lobi grubunun yönetim kuruluna dahil oldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto borsası, ABD’de blockchain sektörü için bir lobi grubu olan Dijital Ticaret Odası’nın yönetim kuruluna katılıyor.

Binance, Çalışmalarını Hızlandırdı

Kripto borsası milletvekilleri ve regülatörlerle yapılacak görüşmeler yoluyla araştırmalara katkıda bulunacak ve potansiyel olarak kripto mevzuatının şeklini etkileyecek. Şirket, bu hamlesiyle, Visa ve Deloitte gibi geleneksel finans şirketlerinin yanı sıra Circle ve OKCoin gibi şirketler arasına katılıyor. Borsanın ABD yan kolu olan Binance US, 2020 yılından beri yürütme kurulunda yer alıyor.

Borsanın bu hamlesi, şirketin daha önce mali düzenleyicilerle sıkıntı yaşamasının ardından önemli bir dönüm noktası olarak görülüyor.

Binance’in halkla ilişkilerden sorumlu başkan yardımcısı Joanne Kubba yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Endüstrinin hızla büyümesinin ve karmaşık düzenleyici ortamın merkezinde yer alan bir kuluş olarak, milletvekilleri, regülatörler ve çeşitli sektör gruplarıyle birlikte çalışmak, kripto para ve blocckhain için mantıklı regülasyonların sürdürülebilir gelişimini teşvik etme misyonumuz için zorunludur”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x