Yükleniyor...

ApeCoin Uzun Vadeli Fiyat Tahminleri

Kripto para dünyasında yaşanan son gelişmeler topluluğun sevilen altcoinlerden olan APE'i de vurdu.

APE

Kripto para dünyasında yaşanan son gelişmeler topluluğun sevilen altcoinlerden olan APE’i de vurdu. APE, CoinGecko verilerine göre son 24 saat içinde yüzde 1,4 değer kazandı.

ApeCoin (APE), şu sıralar 3,5 dolar seviyesinden işlem görse de 2022’de 23 dolarla ATH’sini yapmıştı.

ApeCoin Uzun Vadeli Fiyat Tahminleri

APECoin (APE), Ethereum Blockchain’i üzerinde yaratılmış ve ERC-20 tabanlı bir token’dır. APE token, Bored Ape Yacht Club ekosisteminin fayda ve yönetişim tokenı olarak üretilmiştir.

ApeCoin (APE) fiyat tahmini uzman görüşleri, teknik analizler ve önceki hareketleri baz alınarak yapılmaktadır.

ape
ApeCoin’in günlük grafiği

APE’in anlık görünümüne bakarsak uzun süren düşüş dönemi geçirdiğini ardından yatay seyirde devam ettiğini görebiliriz. APE, şu anda 3,5 dolar desteğinden tepki almış durumda. APE tarafındaki ilk yükseliş de bizleri 4 dolar bandına çıkartabilir. Eğer bir düşüş gerçekleşecekse APE’te bir sonraki durak 2,8 dolar bölgesi olabilir

ape 1
ApeCoin’in yıllara göre fiyat tahminleri

Şu anki görünüm ele alındığında ApeCoin için yıl sonunda yüksek değerlemeleri yapmak analistler ve uzmanlarca pek mantıklı bulunmuyor. Dünya’daki enflasyonist durum ve ülkelerin faiz artırımına gitmesi ApeCoin’in fiyatına da olumsuz yansıyor.

APE için tahmin edilen 2022 sonu maksimum değer 3,8 dolar iken minimum değer ise 3,3 dolar olarak tahmin ediliyor. 2023’te ise bu durum 5,17 dolar iken maksimum 6,33 dolar. 2024’e baktığımızda 7,1 dolar ile 8,9 dolar arasında değişen bir fiyat tahmini görüyoruz. APE, ATH’sine ne zaman ulaşıyor diye baktığımızda ise tahminler bize 2027 yılını işaret ediyor. 2027’da APE’in tahmin edilen minimum değeri 23,1 dolar iken maksimum değeri ise 26,7 dolar. Analizin son yılı olan 2031’e göz atarsak ApeCoin’in en yüksek biçilen değerinin 128,8 dolar bandında olduğunu görüyoruz.

Tabi şunu da belirtmemizde fayda var, bu analiz ve tahminler sadece şu anki görünüm ele alınarak yapılmaktadır. İleride kripto para ve Blockchain hakkında neler olacak elbette ki kestirmesi zor. Bu analizler bugünkü görünümden ileriye ışık tutmak için görüşler ve kripto paraların eski hareketleri baz alınarak yapılmakta.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner