Yükleniyor...

Bitcoin Son Dakika: 21 Aralık 2022 Bitcoin Kaç Dolar, Kaç TL?

FTX'in çöküş yaşaması milyonlarca kişiyi zarara uğratıp birçok kripto para kuruluşunu da iflasa sürüklemiştir.

bitcoin 1

FTX’in çöküş yaşaması milyonlarca kişiyi zarara uğratıp birçok kripto para kuruluşunu da iflasa sürüklemiştir. Yılın son zamanlarında Auros şirketi FTX’te sıkışan varlıklarını gerekçe göstererek iflas korunması için başvuruda bulunmuştur. Günlük piyasa haberlerine baktığımızda Bitcoin kaç TL? Bitcoin kaç dolar? İşte ayrıntılar..

Kripto Gündeminde Son Gelişmeler

Küresel büyük şirketler arasında yer alan Visa, Ethereum üzerinde kurulan StarkNet’in aktif olarak otomatik ödemelerde kullanılabileceğini belirtmiştir. Bu düşünceye göre Visa, StarkNet kişisel cüzdan sahiplerine kolaylık sağlayacağı düşünülmektedir.

Mercedes-Benz, Metaverse ve NFT Ticari Marka Başvurusu Yaptı

Dev otomotiv şirketi Mercedes-Benz Group AG, NFT’ler ve metaverse ile dijital alana adım atmaya hazırlanıyor. Yeni ticari marka başvurusunda bulunan Mercedes-Benz bir kez daha metaverse ve NFT ile blockchain teknolojisinden faydalanacak.

BlockFi, Kullanıcılara Varlıklarını İade Etmek İstiyor

FTX’in çöküsü tüm kripto para borsasını derinden etkilemiştir. Ayakta duramayan şirketler iflas başvurusunda bulunmaktadır. Bu şirketler arasında olan BlockFi, olan durumu sebep göstererek para çekme işlemlerini durdurdu ve iflas yoluna girdi. İflas başvurusunun ardından cüzdanlarda kilitli kalan varlıklar için mahkemeye talepte bulundu.

Bitcoin Kaç Dolar?

Kripto piyasasında zor geçen şartlara rağmen, Bitcoin donanım cüzdanı üreticisi Foundation Devices fon toplamayı başardı. Boston merkezli kripto şirketi, topladığı bu fonu donanım ve yazılım geliştirmelerine harcayacağını duyurdu.

Bitcoin Kaç Dolar? Canlı Analiz için tıklayız.

Bitcoin Kaç TL?

Şu anda 1 BITCOIN 2,042,194.49 TL TL‘den işlem görüyor. Ayrıca 1 BITCOIN63,043.89 $ dolardır.

Bitcoin fiyatı son 24 saatte -1.11% değişim ile şu anda 2,042,194.49 TL TL‘den işlem görmektedir.

Son 24 saatteki Bitcoin hacmi 41,519,348,508 $ dolar ve kripto para biriminin piyasa değeri ise 1,240,901,424,173 $ dolardır.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner