Yükleniyor...

Coinbase ve Ripple’ın Baş Hukuk Sorumluları Buluştu

Ripple Baş Hukuk Müşaviri Stuart Alderoty ve Coinbase Baş Hukuk Sorumlusu Paul Grewal, kripto alanındaki konuları konuşmak için bir araya geldi.

coinbase ripple

Ripple Baş Hukuk Müşaviri Stuart Alderoty ve Coinbase Baş Hukuk Sorumlusu Paul Grewal, kripto alanındaki konuları konuşmak için bir araya geldi.

ABD’li düzenleyicilerin radarında olan Coinbase ve Ripple, son dönemlerde verdikleri hukuksal mücadeleler ile gündemden düşmüyor. Coinbase‘in ABD’den ayrılması ve Ripple‘ın devam eden dava süreçleri akıllarda yer edindi.

Düzenleyici baskıların ortasındaki Coinbase ve Ripple’ın baş hukuk sorumluları, geçtiğimiz gün buluştular. Kripto endüstrisi bu buluşmayı, kripto adına bir güç birliği olarak yorumladı.

Coinbase ve Ripple’ın Baş Hukukçularından Anlamlı Fotoğraf

SEC’in radarındaki iki kripto kuruluşu olan Coinbase ve Ripple’ın baş hukuk sorumluları bir araya geldi. Coinbase’ten Paul Grewal ve Ripple’dan Stuart Alderoty’nin buluşmasında, kripto topluluğunu heyecanlandıran bir fotoğraf paylaşıldı.

Grewal, kendisini misafir ettiği için Alderoty’ye teşekkür etti. Grewal’in Twitter’da yaptığı bu fotoğraflı paylaşıma, kripto topluluğu yoğun ilgi gösterdi.

SEC’in yürüttüğü kripto politikalarından muzdarip olan iki kripto şirketinin buluşması, sektör adına umut ışığı yansıttı. İnsanlar, kriptonun ilerleyen dönemlerde sağlam duruş sergileyeceğini düşünüyor. Alderoty ve Grewal‘in buluşmasıda, kripto üzerine konuşuldu ve karşılıklı fikir alışverişi yapıldı.

Diğer taraftan Alderoty de Grewal‘e teşekkür eden bir sosyal medya paylaşımında bulundu.

Kripto topluluğu, bu ikili buluşmaya “Gary, biz geliyoruz.” şeklinde yorumlarda bulundu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner