Yükleniyor...

Coinbase Avrupa Planı için Yeni Bir Adım Attı

Coinbase, genişleme planları için adım atarak Avrupa'daki üst düzey kadrosunu güçlendirdi.

Coinbase Avrupa Plani icin Yeni Bir Adim Atti

Coinbase, genişleme planları için adım atarak Avrupa’daki üst düzey kadrosunu güçlendirdi.

FTX krizi, Mayıs ayından bu yana yaşanan düşüşle birlikte zor durumda olan kripto şirketleri için koşulları zorlaştırdı. Coinbase, bu yılın başlarında ayı piyasası nedeniyle binden fazla personelini işten çıkardı ve hisseleri yıl başından sonra yaklaşık yüzde 82 düştü. Şirket, işleri toparlamak adına Avrupa için bir genişleme planı hazırladı ve çalışmalarını hızlandırıyor.

Coinbase, Avrupa Genişlemesini Hızlandırıyor

Coinbase, kripto para borsaları için koşullar küresel olarak zorlaşmaya devam ederken Avrupa’daki üst düzey kadrosuna yeni isimler kattı.

Şirketten yapılan açıklamada, Crypto.com’da Genel Müdür olarak görev yapan Cormac Dinan‘ın Coinbase’e İrlanda Ülke Direktörü olarak katıldığı belirtildi. Bittrex’in eski Baş uyum ve risk sorumlusu Michael Schroeder, Almanya’nın kontrol direktörü olarak kripto borsasına katılacak.

coinbase 2

Coinbase ayrıca, Elke Karskens‘i İngiltere’de yeni ülke direktörü ve Patrick Elyas‘ı Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da pazar genişleme direktörü olarak terfi ettirdi.

Son işe alımlar, geçen ay Alman finansal teknoloji şirketi Solarisbank AG’nin üst düzey yöneticilerinden Daniel Seifert‘in EMEA Bölge Genel Müdürü olarak atanmasının ardından geldi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner