Yükleniyor...

CZ, Binance’in BTC Hareketi Hakkında Açıklama Yaptı

Binance, 2,06 milyar dolar değerindeki 127 bin Bitcoin'i (BTC) bir soğuk cüzdandan başka bir cüzdana transfer etti.

bitcoin

Binance, 2,06 milyar dolar değerindeki 127 bin Bitcoin‘i (BTC) bir soğuk cüzdandan başka bir cüzdana transfer etti.

Yapılan bu Bitcoin transferi Twitter’da yankı bulurken, kullanıcılar transferin sebebini merak etti. Öte yandan Bitcoin şu anda 16 bin dolar seviyesinden işlem görüyor.

127 Bin Adetten Fazla Bitcoin Binance Tarafından Bir Cüzdana Aktarıldı

Bitcoin (BTC) fiyatı bugün sert bir düşüşle 16,5 bin dolarlık destek seviyesini kırdı. Analistler, Bitcoin’de dibin onaylanması için 14,5 bin doların gelmesini bekliyor. Buna karşın kimi analistler ise ayı piyasasının eski dinamiklerine dayanarak BTC fiyatının mevcut seviyelerden yükselebileceğine inanıyor. 

Taşınan 127 bin adetten fazla Bitcoin’in merak uyandırması üzerine Binance CEO’su CZ Twitter hesabından açıklama yaptı. CZ, hareketin Rezerv Kanıtı Denetiminin bir parçası olduğunu söyledi.

Whale Alert, 28 Kasım’da attığı bir Tweet’te, 2,06 milyar dolar değerindeki 127,351 BTC’nin kripto borsası Binance’ten bilinmeyen bir cüzdana aktarıldığını ortaya çıkardı. Kripto topluluğu Binance’ten hareket eden devasa miktardaki Bitcoin’in ardındaki nedenle ilgili endişelerini dile getirdi.

Lookonchain, Binance’in gerçekten de 127,351 BTC’nin tamamını bir soğuk cüzdandan yeni bir cüzdan adresine aktardığını ortaya çıkardı. Binance soğuk cüzdanı artık sıfır değerinde. Bu sırada kripto topluluğu, Bitcoin bugün ani bir satış gördüğü için BTC’de hangi seviyelerin gelebileceğini tartışıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner