Yükleniyor...

CoinFLEX’in Alacaklıları, Yapılandırma Planına Destek Verdi

CoinFLEX'in alacaklıları, Seyşeller merkezli kripto borsasının yeniden yapılandırma planlarını destekledi.

CoinFLEXin Alacaklilari Yapilandirma Planina Destek Verdi

CoinFLEX‘in alacaklıları, Seyşeller merkezli kripto borsasının yeniden yapılandırma planlarını destekledi.

Terra ekosisteminin çöküşü sonrası acı çeken birçok acı çeken firmalardan biri olan CoinFLEX, Haziran ayında para çekme işlemlerini askıya aldığını duyurmuştu. Ardından, yeniden yapılandırma çalışmalarına başlayan şirket, izleyeceği yeni yolun ne olacağını duyurdu. Yapılandırma planında, CoinFLEX’in öz sermayesinin alacaklılar, ekip ve B Serisi yatırımcılar arasında paylaşılacağı belirtilmişti.

CoinFLEX Yapılandırma Planına Alacaklılardan Destek

CoinFLEX’in alacaklılarının büyük bir çoğunluğu, tekliflerin oylanmasının ilk saatlerinde kripto borsasının yeniden yapılandırma planlarına destek verdi.

Şirketin yayınladığı yapılandırma planında belirtilen alacaklılar, şirketin yüzde 65’ine sahip olacak. CoinFLEX ekibine, zaman içinde bir çalışan hisse opsiyon programına (ESOP) hak kazanmak için kalan şirket hisselerinin yüzde 15’i tahsis edilecek. B Serisi yatırımcılar ise yeniden yapılandırılan şirkette hissedar olmaya devam edecek.

coinflex

Snapshot’ta yapılan bir ankete göre, bugün yaklaşık beş saatlik oylamanın ardından, alacaklı varlıklarının yüzde 99’undan fazlası, önerilen yeniden yapılandırma anlaşmasını kabul etti. Oylama Salı günü sona erecek.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner