Yükleniyor...

Galatasaraylı Mauro İcardi NFT Çıkardı

Galatasaray'ın Paris Saint Germain'den kiraladığı Arjantinli yıldız futbolcu Mauro İcardi kendi NFT'sini çıkardığını açıkladı.

Galatasarayli Icardi NFT Cikardi

Galatasaray’ın Paris Saint Germain’den kiraladığı Arjantinli yıldız futbolcu Mauro İcardi kendi NFT’sini çıkardığını açıkladı.

NFT’ler gün geçtikçe daha da popüler olmaya devam ediyor. Bu alanda çıkarılan koleksiyonların sayısı da her geçen gün artıyor. Ünlü markalar, lüks üreticiler ve büyük kurumsal firmalar gün geçtikçe odağını NFT’ye çevirmiş durumda.

İcardi NFT’sini Piyasaya Sürdü

Galatasaray’ın yıldız golcüsü Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımda kendi NFT’sini çıkararak bu dünyaya adım attığını açıkladı. NFT dünyasına adım atan sporculardan en yenilerinden biri de İcardi oldu. Bu alanda Real Madrid’in Luka Modric’i kendi NFT koleksiyonunu oluştururken Neymar’ın daha önce iki Bored Ape Yatch Club NFT’sine toplamda 349,68 Ethereum (ETH) ödendiği biliniyor.

NFT kervanına katılan son isimlerden olan Mauro İcardi, Instagram hesabından şöyle bir paylaşımda bulundu:

İcardi açıklamada kendi NFT’sini çıkarması hakkında şöyle dedi:

“Galatasaray formasıyla kaydettiğim ilk golün ardından bu güzel hediye için @worldcupapes’teki arkadaşlarıma teşekkürler 💛 ♥ 🦁. Bugünden itibaren kişiselleştirilmiş ‘maymun’ ile NFT dünyasının içindeyim 🙉”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner