Yükleniyor...

Coinkolik’in Medya Sponsoru Olduğu GeckoCon Konferansı Kasım Ayında Gerçekleştirilecek

Dünyanın en büyük bağımsız kripto para veri toplayıcısı olan CoinGecko, ilk konferansını gururla başlatıyor.

gecko

Dünyanın en büyük bağımsız kripto para veri toplayıcısı olan CoinGecko, ilk konferansını gururla başlatıyor. “GeckoCon – NFTs Gone Wild” 17-18 Kasım 2021 tarihleri ​​arasında 15:00- 21:00 arasında gerçekleştirilecek.

İki günlük sanal konferans boyunca, sanat, müzik, oyun, spor, koleksiyon ürünleri ve daha fazlasını içeren NFT temalarını kapsayan sunumlar, sohbet ve atölye çalışmaları olacak. Axie Infinity’nin kurucu ortağı Aleksander Larsen, POAP’ın kurucusu Patricio Worthalter ve Rarible’ın kurucu ortağı Alexei Falin dahil olmak üzere NFT alanında 150’den fazla kilit liderden bir dizi konuşma ve panel oturumu gerçekleşecek. Katılımcılar, çeşitli düşünce liderlerine soru sorma ve onları ilk ağızdan dinleme fırsatından yararlanabilirler.

Konferansı daha da heyecanlı kılan şey, CoinGecko’nun sunduğu eğlence dolu aktiviteler. Bunlara Metaverse’deki Sanal After Party’ler, yarışmalar ve güçler dahil. GeckoCon Lucky Draw’a katılın ve 50.000 dolar değerinde ödül kazanma şansı yakalayın!

Özel Lansman kapsamında, kullanıcılar biletlerini erken kayıt indiriminden yararlanarak alabilirler. Biletinizi buradan alabilirsiniz: https://landing.coingecko.com/coingecko-conference-geckocon-nfts-gone-wild/

GeckoCon ile ilgili en son güncellemeler için şu adresi ziyaret edin: https://conference.coingecko.com

CoinGecko Hakkında

CoinGecko 2014’ten beri milyonlarca kripto para yatırımcısı tarafından güvenilir bilgi kaynağı olmuştur. Misyonu, kripto para topluluğunu piyasaya 360 derecelik bir genel bakışla güçlendirmektir. CoinGecko, fiyat, işlem hacmi, piyasa değeri, geliştirici gücü, topluluk istatistikleri ve daha fazlası gibi binlerce veri noktasından kapsamlı bilgiler sağlar. Şu anda dünya çapında 450’den fazla borsadan 8.000’den fazla kripto varlığını takip ediyor. Daha fazla bilgi için https://www.coingecko.com/en adresini ziyaret edin.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner