Yükleniyor...

CoinGecko’da En Çok Aranan 5 Altcoin-13 Mart 2022

CoinGecko verilerine göre 13 Mart 2022 tarihinde en çok aranan 5 token sırasıyla DEEPSPACE (DPS), Metis Token (METIS), Fantom (FTM), STEPN (GMT) ve JUNO (JUNO) oldu.

coingecko en cok aranan altcoin

CoinGecko verilerine göre 13 Mart 2022 tarihinde en çok aranan 5 token sırasıyla DEEPSPACE (DPS), Metis Token (METIS), Fantom (FTM), STEPN (GMT) ve JUNO (JUNO) oldu.

Kripto varlık piyasasında yaşanan hareketlilikle beraber en çok aranan 5 token şu şekilde:

  • DEEPSPACE (DPS)
  • Metis Token (METIS)
  • Fantom (FTM)
  • STEPN (GMT)
  • JUNO (JUNO)

DEEPSPACE (DPS): DEEPSPACE (DPS), DEEPSPACE evreninde NFT ticari yaparak pasif gelir elde etmek ve oyun içi varlıkları almak için kullanılan bir tokendir. CoinGecko verilerine göre DEEPSPACE, son 24 saat içerisinde %2.5 oranında yükselişe geçti. 0,259611 dolardan işlem gören DEEPSPACE, en çok arananlar arasında ilk sırada yer aldı.

Metis Token (METIS): Metis, insanların ve işletmelerin blockchain teknolojisini kullanarak nasıl iş birliği yaptığı konusunda devrim yaratmayı amaçlayan bir projedir. CoinGecko verilerine göre Metis Token, son 24 saat içerisinde %9 oranında düşüşe geçti. 149,68 dolardan işlem gören Metis Token, en çok arananların arasında yer aldı.

Fantom (FTM): Fantom, kendi geliştirdiği konsensüs algoritmasını kullanan, geliştiricilere merkeziyetsiz finans (DeFi) hizmetleri sunan yönlendirilmiş döngüsel olmayan diyagram (DAG) akıllı sözleşme platformudur. CoinGecko verilerine göre Fantom, son 24 saat içerisinde %3.3 oranında yükselişe geçti. 1,45 dolardan işlem gören Fantom, en çok arananlar arasında ilk sırada yer aldı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner