Yükleniyor...

CoinGecko’da En Çok Aranan 5 Altcoin-13 Mart 2022

CoinGecko verilerine göre 13 Mart 2022 tarihinde en çok aranan 5 token sırasıyla DEEPSPACE (DPS), Metis Token (METIS), Fantom (FTM), STEPN (GMT) ve JUNO (JUNO) oldu.

coingecko en cok aranan altcoin

CoinGecko verilerine göre 13 Mart 2022 tarihinde en çok aranan 5 token sırasıyla DEEPSPACE (DPS), Metis Token (METIS), Fantom (FTM), STEPN (GMT) ve JUNO (JUNO) oldu.

Kripto varlık piyasasında yaşanan hareketlilikle beraber en çok aranan 5 token şu şekilde:

  • DEEPSPACE (DPS)
  • Metis Token (METIS)
  • Fantom (FTM)
  • STEPN (GMT)
  • JUNO (JUNO)

DEEPSPACE (DPS): DEEPSPACE (DPS), DEEPSPACE evreninde NFT ticari yaparak pasif gelir elde etmek ve oyun içi varlıkları almak için kullanılan bir tokendir. CoinGecko verilerine göre DEEPSPACE, son 24 saat içerisinde %2.5 oranında yükselişe geçti. 0,259611 dolardan işlem gören DEEPSPACE, en çok arananlar arasında ilk sırada yer aldı.

Metis Token (METIS): Metis, insanların ve işletmelerin blockchain teknolojisini kullanarak nasıl iş birliği yaptığı konusunda devrim yaratmayı amaçlayan bir projedir. CoinGecko verilerine göre Metis Token, son 24 saat içerisinde %9 oranında düşüşe geçti. 149,68 dolardan işlem gören Metis Token, en çok arananların arasında yer aldı.

Fantom (FTM): Fantom, kendi geliştirdiği konsensüs algoritmasını kullanan, geliştiricilere merkeziyetsiz finans (DeFi) hizmetleri sunan yönlendirilmiş döngüsel olmayan diyagram (DAG) akıllı sözleşme platformudur. CoinGecko verilerine göre Fantom, son 24 saat içerisinde %3.3 oranında yükselişe geçti. 1,45 dolardan işlem gören Fantom, en çok arananlar arasında ilk sırada yer aldı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x