Yükleniyor...

CoinGecko’da En Çok Aranan 5 Altcoin-13 Şubat 2022

CoinGecko verilerine göre 13 Şubat 2022 tarihinde en çok aranan 5 token sırasıyla Smooth Love Potion (SLP), LooksRare (LOOKS), Metahero (HERO), Fantom (FTM) ve Gala (GALA) oldu.

coingecko en cok aranan altcoin

CoinGecko verilerine göre 13 Şubat 2022 tarihinde en çok aranan 5 token sırasıyla Smooth Love Potion (SLP), LooksRare (LOOKS), Metahero (HERO), Fantom (FTM) ve Gala (GALA) oldu.

Kripto varlık piyasasında yaşanan hareketlilikle beraber en çok aranan 5 token şu şekilde:

  • Smooth Love Potion (SLP)
  • LooksRare (LOOKS)
  • Metahero (HERO)
  • Fantom (FTM)
  • Gala (GALA)

Smooth Love Potion (SLP): SLP coin, pek çok coinin bulunduğu Axie Infinity platformunda, herkesin yetenekli oyun ve ekosisteme katkılarla token ödülleri kazanabileceği Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiş Pokémon’dan ilham alan bir dijital evcil hayvan evrenidir. CoinGecko verilerine göre Smooth Love Potion son 24 saat içerisinde %18 oranında yükselişe geçti. 0,03177150 dolardan işlem gören SLP, en çok arananlar arasında ilk sırada yer aldı.

LooksRare (LOOKS): LooksRare projesi, platforma katılım için yaratıcıları, koleksiyoncuları ve yatırımcıları ödüllendiren merkeziyetsiz, topluluk odaklı ilk NFT pazaryeridir. OpenSea’den farklı olarak LooksRare, blok zinciri teknolojisinin temel ilkesini onurlandıran tamamen merkeziyetsiz bir varlıktır. LooksRare projesinin yerel kripto para birimi LOOKS coindir. CoinGecko verilerine göre LooksRare son 24 saat içerisinde %6.3 oranında düşüşe geçti. 2,45 dolardan işlem gören LooksRare, en çok arananların arasında yer aldı.

Metahero (HERO): Metahero (HERO), Codewise’ın yaratıcıları tarafından oluşturulan, 3D tarama ve kripto varlıkların benimsenmesinde devrim yaratacak yeni bir projedir. Metahero, meta veri tabanında tıp, moda, mühendislik, eğitim ve daha fazlası gibi çeşitli endüstrilerde kullanılmak üzere ultra yüksek çözünürlüklü kişiselleştirilmiş avatarlar ve dijital öğeler oluşturabilen bir meta tarama teknolojisidir. CoinGecko verilerine göre Metahero, son 24 saat içerisinde %35 oranında yükselişe geçti. 0,082054 dolardan işlem gören Metahero, en çok arananların arasında yer aldı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner