Yükleniyor...

CoinGecko’da En Çok Aranan 5 Altcoin 21 Aralık 2021

CoinGecko verilerine göre 21 Aralık 2021 tarihinde en çok aranan 5 token sırasıyla YIELD App (YLD), Depo (DEPO), Wonderland (TIME), Ovr (OVR) ve DeFi Kingdoms (JEWEL) oldu.

coingecko en cok aranan

CoinGecko verilerine göre 21 Aralık 2021 tarihinde en çok aranan 5 token sırasıyla YIELD App (YLD), Depo (DEPO), Wonderland (TIME), Ovr (OVR) ve DeFi Kingdoms (JEWEL) oldu.

Kripto varlık piyasasında yaşanan hareketlilikle beraber en çok aranan 5 token şu şekilde:

  • YIELD App (YLD)
  • Depo (DEPO)
  • Wonderland (TIME)
  • Ovr (OVR)
  • DeFi Kingdoms (JEWEL)

YIELD App (YLD): DeFi’nin tüm potansiyelini ortaya çıkaran ve mümkün olduğu kadar çoğu kullanıcının kullanımına sunan YIELD App, geleneksel ve merkeziyetsiz finans arasında köprü kuran ve kullanıcıların yeni finans çağından yararlanarak pasif olarak daha fazla kazanmalarını sağlayan basit, güvenli ve güvenli bir varlık yönetimi platformu sağlar. CoinGecko verilerine göre YIELD App, son 24 saat içerisinde %6.1 oranında düşüş yaşadı. Yazı yazıldığı sırada 0,308343 dolardan işlem gören YIELD App, en çok aranan altcoinler arasında ilk sırada yer aldı.

Depo (DEPO): Depo, dünyanın ilk merkezi olmayan çoklu pazar toplayıcısı ve kripto para alanında kurumsal düzeyde yatırım için önemli bir proje olarak kendini tanımlıyor. CoinGecko verilerine göre Depo, son 24 saat içerisinde %5.3 oranında yükseliş geçti. 0,078914 dolardan işlem gören Depo, en çok aranan altcoinler arasında yerini aldı.

Wonderland (TIME): Wonderland, TIME tokenine dayalı Avalanche Network‘te bulunan ilk merkezi olmayan rezerv para birimi protokolüdür. Her TIME Coin, Wonderland hazinesinde bir dizi varlık (örneğin, MIM, TIME-AVAX LP Tokenları vb.) tarafından desteklenir. Ek olarak Wonderland bahis ve bağlama yoluyla piyasaya ekonomik ve oyun teorik dinamiklerini de getirmektedir. CoinGecko verilerine göre Wonderland, son 24 saat içerisinde %18.3 oranında yükselişe geçti. 3.726,26 dolardan işlem gören Wonderland, en çok arananlar arasında yer aldı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner