Yükleniyor...

CoinGecko’da En Çok Aranan 5 Altcoin-25 Ocak 2022

CoinGecko verilerine göre 25 Ocak 2022 tarihinde en çok aranan 5 token sırasıyla Acala (ACA), Fantom (FTM), Dogecoin (DOGE), Anchor Protocol (ANC), Moonbeam (GLMR) oldu.

coingecko en cok aranan altcoin

CoinGecko verilerine göre 25 Ocak 2022 tarihinde en çok aranan 5 token sırasıyla Acala (ACA), Fantom (FTM), Dogecoin (DOGE), Anchor Protocol (ANC), Moonbeam (GLMR) oldu.

Kripto varlık piyasasında yaşanan hareketlilikle beraber en çok aranan 5 token şu şekilde:

  • Acala (ACA)
  • Fantom (FTM)
  • Dogecoin (DOGE)
  • Anchor Protocol (ANC)
  • Moonbeam (GLMR)

Acala (ACA): Acala, Polkadot’un merkeziyetsiz finans ağı ve likidite merkezidir. Ölçeklenebilir, Ethereum uyumlu ve yerleşik likidite ve hazır finansal uygulamalarla DeFi için oluşturulmuş katman 1 akıllı sözleşme platformudur. ACA Token Platformun yönetişim tokeni ve işlev tokenidir. CoinGecko verilerine göre Acala son 24 saat içerisinde %12.1 oranında düşüşe geçti. 1,90 dolardan işlem gören Acala, en çok arananlar arasında ilk sırada yer aldı.

Fantom (FTM): Fantom, kendi geliştirdiği konsensüs algoritmasını kullanan, geliştiricilere merkeziyetsiz finans (DeFi) hizmetleri sunan yönlendirilmiş döngüsel olmayan diyagram (DAG) akıllı sözleşme platformudur. CoinGecko verilerine göre Fantom son 24 saat içerisinde %21.1 oranında yükselişe geçti. 2,36 dolardan işlem gören Fantom, en çok arananlar arasında yer aldı.

Dogecoin (DOGE): Geleneksel bankacılık işlem ücretlerinin olmadığı ve aynı zamanda eğlenceli bir ödeme sistemi oluşturmak amacıyla tasarlanan Dogecoin (DOGE) Jackson Palmer ve Billy Markus tarafından üretilmiştir. Dogecoin şaka amaçlı üretilmiş olup en popüler meme tokendir. CoinGecko verilerine göre Dogecoin son 24 saat içerisinde 9.2 oranında yükselişe geçti. 0,139540 dolardan işlem gören Dogecoin, en çok arananlar arasında yer aldı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner