Yükleniyor...

Coingecko’da En Çok Aranan 5 Altcoin

Coingecko verilerine göre en çok aranan 5 token sırasıyla Taboo Token (TABOO), Wall Street Games (WSG), Shiba Inu (SHIB), Olympus (OHM) ve Moonriver (MOVR) oldu.

kripto para 1

Coingecko verilerine göre en çok aranan 5 token sırasıyla Taboo Token (TABOO), Wall Street Games (WSG), Shiba Inu (SHIB), Olympus (OHM) ve Moonriver (MOVR) oldu.

Kripto varlık piyasasında yaşanan hareketlilikle beraber en çok aranan 5 token şu şekilde:

  • Taboo Token (TABOO)
  • Wall Street Games (WSG)
  • Shiba Inu (SHIB)
  • Olympus (OHM)
  • Moonriver (MOVR)

Taboo Token (TABOO): TABOO, tüm katılımcıların tamamen kilitli bir likidite havuzuna sahip tamamen güvenli bir ekosisteme katılmalarına olanak tanıyan, mutlak sağlamlık güvenliğine sahip topluluk tarafından yürütülen bir projedir. Yetişkinlere yönelik bir NFT ve Akışlı medya projesi olan TABOO, son derece özel içerikte uzmanlaşmak için Enjin Coin Pazar Yeri Geliştiricileri tarafından yaratılıp kullanıma açılmıştır. Projenin yerel kripto para birimi TABOO Tokendir. CoinGecko’da en çok arananlarda en başta yer alan Taboo Token, 7 günde %151.3 oranında yükselerek 0,01005242 dolardan işlem görmektedir.

Wall Street Games (WSG): Oyuncuların kripto varlıklarda ödüller için eğlenceli ve bağımlılık yapan basit oyunlarda birbirleriyle savaştığı yeni nesil hibrit Blockchain tabanlı çevrimiçi bir oyun platform olan Wall Street Games, CoinGecko verilerine göre 7 günde %10.5 oranında yükselişe geçerek 0,000000105586 dolardan işlem gördü ve en çok aranan altcoinler arasında yerini aldı.

Shiba Inu (SHIB): “Ryoshi” takma adlı bir kişi tarafından Ağustos 2020’de oluşturulan köpek temalı kripto para birimi olan Shiba Inu, “DOGE Killer” olarak da adlandırılır. Dogecoin’den sonra piyasaya sürülmüştür. Shiba Inu SHIB tokeni, Baby Dogecoin (BabyDoge), Dogecoin (DOGE), JINDO INU (JIND), Alaska Inu (LAS) ve Alaskan Malamute Token (LASM) dahil olmak üzere köpek temalı kripto para birimlerinin bir parçası olarak bilinmektedir. CoinGecko’da en çok aranan coinler arasına giren Shiba Inu, son 24 saatte %4 oranında yükselişe geçerek 0,00002686 dolardan işlem gördü.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner