Yükleniyor...

CoinGecko’da En Çok Aranan 5 Altcoin-7 Mart 2022

CoinGecko verilerine göre 7 Mart 2022 tarihinde en çok aranan 5 token sırasıyla Fantom (FTM), Yearn.

coingecko en cok aranan altcoin

CoinGecko verilerine göre 7 Mart 2022 tarihinde en çok aranan 5 token sırasıyla Fantom (FTM), Yearn.Finance (YFI), Immutable X (IMX), Metis Token (METIS) ve Terra (LUNA) oldu.

Kripto varlık piyasasında yaşanan hareketlilikle beraber en çok aranan 5 token şu şekilde:

  • Fantom (FTM)
  • Yearn.Finance (YFI)
  • Immutable X (IMX)
  • Metis Token (METIS)
  • Terra (LUNA)

Fantom (FTM): Fantom, kendi geliştirdiği konsensüs algoritmasını kullanan, geliştiricilere merkeziyetsiz finans (DeFi) hizmetleri sunan yönlendirilmiş döngüsel olmayan diyagram (DAG) akıllı sözleşme platformudur. CoinGecko verilerine göre Fantom, son 24 saat içerisinde %3.3 oranında yükselişe geçti. 1,45 dolardan işlem gören Fantom, en çok arananlar arasında ilk sırada yer aldı.

Yearn.Finance (YFI): Yearn.Finance, Ethereum (ETH) ağında kullanıcıların kripto paralar üzerinden borç alma ve ticaret yapmasına olanak sağlayan protokoldür. CoinGecko verilerine göre Yearn.Finance, son 24 saat içerisinde %6.2 oranında yükselişe geçti. 19.504,70 dolardan işlem gören Yearn.Finance, en çok arananların arasında yer aldı.

Immutable X (IMX): Ethereum’da NFT’ler için ilk Layer iki (L2) ölçeklendirme çözümü olan Immutable X, Ethereum’un güvenlik ve ağ etkilerinden yararlanmak için inşa edilmiştir. CoinGecko verilerine göre Immutable X, son 24 saat içerisinde %25.1 oranında yükselişe geçti. 1,49 dolardan işlem gören Immutable X, en çok arananlar arasında üçüncü sırada yer aldı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner