Yükleniyor...

Dogecoin (DOGE) Yaratıcısı, Coinbase’i Hedef Aldı

Dogecoin (DOGE) yaratıcısı Billy Markus, Coinbase'i sürekli fiyat güncellemesiyle ilgili bildirim gönderdiği gerekçesiyle suçladı.

coinbase

Dogecoin (DOGE) yaratıcısı Billy Markus, Coinbase’i sürekli fiyat güncellemesiyle ilgili bildirim gönderdiği gerekçesiyle suçladı.

Dogecoin topluluğu da Markus’u destekledi ve Coinbase’in sürekli düşüş bildirimleri göndermesini eleştirdi.

Birçok topluluk üyesi, sürekli kripto düşüşleri ile ilgili bildirimler paylaşıldığını ve bu sebeple kripto yatırımcıları üzerinde gereksiz bir psikolojik baskı yaratıldığı iddia edildi.

Yatırımcılar Arasında Korku Eğilimi Yüksek

Yatırımcılar arasındaki duyarlılığı izleyen göstergeler de korkuya işaret ediyor. Metriklerin bir çoğu düzeltme esnasında düşüş yaşadı ve bu da piyasalarda belirsizlik olduğunu ortaya koyuyor.

Kripto topluluğunun duyarlılığını en iyi gösteren metriklerden birisi olan Korku ve Açgözlülük Endeksi, şu anda korku bölgesinde yer alıyor.

Piyasalarda düzeltmenin artması, yatırımcılar arasında paniğin artmasının ana sebebidir. Dijital varlıkların çoğu, finansal piyasalardaki riskten kaçınma eğilimi sebebiyle büyük değer kaybı yaşadı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner