Yükleniyor...

Bitget, GameFi Metaverse Dünyasına Girişini Karmaverse Ortaklığı ile Duyurdu

Önde gelen küresel türev borsası Bitget, Launchpad’inde bir GameFi ve SocialFi metaverse’ü olan Karmaverse'in listeleneceğini duyurdu.

image1

Önde gelen küresel türev borsası Bitget, Launchpad’inde bir GameFi ve SocialFi metaverse’ü olan Karmaverse’in listeleneceğini duyurdu. Anlaşma, KARMAVERSE’ün yerel tokeni olan 100.000 dolar değerinde KNOT toplamayı içeriyor.

Bitget Launchpad, hala geliştirme aşamasında olan kripto projelerine sorunsuz erişim sunarak blok zinciri ekosistemini desteklemeye devam ediyor. Bitget üzerindeki Launchpad özelliğinin aracılığyla Launchpad’i yapılacak olan token’a erişebilme için herhangi bir varlığa sahip olup trade etmek yeterli. Bu, kullanıcılar için projelere ve denetlenmiş yatırım fırsatlarına küresel bir erişim sağlar.

Bitget CEO’su Sandra Lou, şunları söyledi:

“GameFi ve Metaverse projeleri, tıpkı NFT’ler gibi ana akım kitlelere ulaşma potansiyeline sahip. Araştırmalar, kripto oyunlarından veya GameFi’den elde edilen gelirin 2025’te 400 milyar dolara ulaşabileceğini ve 2022’den önceki projelere diğerlerine göre üstünlük sağlayabileceğini gösteriyor.”

CEO ayrıca, “Karmaverse, vaat ettiklerini yerine getirebilecek yüksek potansiyelli bir metaverse için güçlü bir örnek. Bitget’te görevimiz, kriptonun genel olarak benimsenmesine katkıda bulunan bu tür gelişen teknoloji tabanlı ekosistemleri desteklemek ve büyümelerine yardımcı olmak” ifadelerini kullandı.

Proje, kripto oyuncularının gerçek değeri olan tokenlar kazanmak için bir kripto oyun konsepti olan oyna-kazan’ı (Play-to-Earn) keşfetmeleri için Karmaverse Zombie, Fantasy World, Old West, Cyberpunk gibi birden fazla metaverse’e ev sahipliği yapacak.

Mobil oyun tarihinin en iyi 10 SLG oyunundan ikisi olan “King of Avalon” ve “Guns of Glory”nin arkasındaki ekip tarafından yaratılan Karmaverse’deki her evren, benzersiz grafik özellikleri, karakterler, müzik, haritalar, tarih ve senaryo ile kendi eşsiz oyun dünyasına sahiptir.

GameFi metaverse, en iyi blockchain oyunlarından ve A&T Capital, Foresight Ventures, Polygon Studios ve Web3 liderlerinden toplam 8 milyon doları aşan bir ilk yatırım alarak çekirdek yatırım turunu resmen kapattı.

Daha fazla bilgi için aşağıdaki adresleri ziyaret edebilirsiniz:

https://bitget.zendesk.com/hc/tr/articles/4641719556377

karmaverse.io

Bitget Hakkında

Bitget, Temmuz 2018’de kurulan önde gelen bir küresel kripto para borsasıdır.

48 ülkede 2 milyondan fazla müşteriye hizmet veren Bitget, merkezi olmayan finansın küresel ölçekte benimsenmesine katkıda bulunmayı hedefliyor. Bitget, piyasaya sunulduğundan bu yana, en önemli özelliği olan Tek Tıkla Copy Trade ürünlerinin ulaştığı popülerlik seviyesi sayesinde dünyanın en büyük kripto kopya ticaret platformu haline geldi.

CoinmarketCap’e göre Bitget, Ocak 2022 itibariyle türev hacmi açısından küresel olarak üçüncü sırada yer aldı.

Better Trading Better Life misyonuna sıkı sıkıya bağlı kalan Bitget, dünyanın her yerindeki kullanıcılarına kapsamlı ve güvenli ticaret çözümleri sunmaya kendini adamıştır.

Eylül 2021’de Bitget, dünyaca ünlü futbol takımı Juventus’un ilk forma kol sponsoru oldu ve kısa süre sonra PGL Major’ın resmi E-Spor kripto ortağı olarak sponsorluğunu duyurdu.

Rusya’nın önde gelen E-Spor organizasyonu Team Spirit ve Türkiye’nin önde gelen köklü futbol kulübü Galatasaray ile 2022’nin başlarında ortaklıklar da duyuruldu.

Karmaverse Hakkında

Bir GameFi Multiverse’ü olan Karmaverse içersinde, Karmaverse Zombie, Fantasy World, Old West, Cyberpunk gibi birden fazla metaverse içeriyor. Mobil oyun tarihindeki en iyi 10 SLG oyunundan ikisinin arkasındaki ekip tarafından yaratılmıştır. Karmaverse, oyun dünyasında oyna-kazan ve oyna-eğlen kombinasyonuyla ilk büyük ölçekli blockchain SLG oyununu piyasaya sürüyor – Karmaverse Zombie.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner