Yükleniyor...

Coingecko’da En Çok Aranan Altcoin’lerden CryptoBlades (SKILL) Nedir? Ne İşe Yarar?

Oyun geliştirme şirketi Riveted Games tarafından geliştirilen CryptoBlades, oyuncuların canavarlarla savaştığı, benzersiz silahlar ürettiği, baskınlara katıldığı ve eşyalarını açık pazarda takas ettiği bir rol yapma oyunudur.

cryptoblades

Oyun geliştirme şirketi Riveted Games tarafından geliştirilen CryptoBlades, oyuncuların canavarlarla savaştığı, benzersiz silahlar ürettiği, baskınlara katıldığı ve eşyalarını açık pazarda takas ettiği bir rol yapma oyunudur. 

Coingecko’da en çok arananlardan birisi olan CryptoBlades, oyuncuların SKILL token’ları kazanmak için güçlü silahlarla düşmanları yenebileceği Binance Smart Chain’deki bir NFT Crafting oyunudur. CryptoBlades’ın, yerel token’ı SKILL, karakterleri basmak, oynadıkça seviye atlayan farklı güçlerde silahlar yapmak için kullanılır. Ne kadar güçlü silahınız varsa, o kadar çok beceri kazanırsınız. 

Coingecko’da en çok arananlardan birisi olan CryptoBlades (SKILL), Coingecko verilerine göre 24 Temmuz tarihi itibariyle 131,58 dolardan işlem görüyordu. Kripto para birimi son 24 saatte %45.5 oranında yükseldi. 

CryptoBlades Nasıl Bir Oyun? 

Her şeyden önce, oyuncular ve paydaşlar CryptoBlades’ten yararlanarak, yeteneklerine ve tutarlılıklarına bağlı olarak büyük ölçüde ödüllendirilirler. Oyun, beceri ve zeka bütünlüğünü korurken etkileşimleri sınırlayarak botları ve haksız avantajları önlemek için iyi bir şekilde tasarlanmıştır. Pazar yeri, hem yüksek hem de düşük değerli silahları listelemek için kullanılır ve daha güçlü silahlar zafer başına daha fazla SKILL token’ı verir. Düşük dereceli silahlar, değerli olanlar üzerindeki gücü artırmak için yakılabilir ve üretilen her öğede değer bırakır. 

Sözleşmede saklanan SKILL token’larına yalnızca oyuncular erişebilir, geliştiricilerin sözleşmeden çekilme yetenekleri yoktur. Oyun yol haritası ayrıca oyuncuların ticaret için hazırlanmış ürünlerini listeleyebilecekleri ve daha büyük karlar elde edebilecekleri bir NFT pazaryerini de içeriyor. Bu aynı zamanda SKILL tarafından desteklenmektedir ve Token için ek yardımcı program sağlar. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner