Yükleniyor...

Coingecko’da En Çok Aranan Projelerden Birisi Olan My DeFi Pet (DPET) Nedir?

My DeFi Pet, DeFi, koleksiyon ürünleri ve oyuncu karakteriyle birleştiren sanal bir evcil hayvan oyunudur.

my defi pet nedir

My DeFi Pet, DeFi, koleksiyon ürünleri ve oyuncu karakteriyle birleştiren sanal bir evcil hayvan oyunudur. My DeFi Pet, Binance Smart Chain ve KardiaChain dahil olmak üzere desteklenen ağlar üzerinde çalışmaktadır.

My DeFi Pet, KardiaChain tarafından geliştirilen ilk oyun projesidir. “My DeFi Pet” adı üç önemli özelliği kapsar: kullanıcı deneyimini kişiselleştirmek için “My”, oyuna entegre için “DeFi” özellikleri ve “Pet” yetiştirme anlamına gelir. Oyun kullanıcıların blockchain teknolojisinin avantajlarından yararlanırken oyun içi evcil hayvanları büyüterek oyunu oynayabilirler. 

DPET tokeni, oyun içindeki anapara birimdir. Özellikle ilk aşamada, evcil hayvanları ve onların özel niteliklerini geliştirmek ve takas etmek için kullanılır. 

Picture4.84756be

Coingecko’da en çok aranan projelerden birisi olan My DeFi Pet, Coingecko verilerine göre 20 Temmuz tarihi itibariyle My DeFi Pet’in fiyatı 5.18 dolar, kripto para birimi her ne kadar son birkaç günde yükselişe geçtiyse de son 24 saatte %26 oranında düşerek geriledi.

My DeFi Pet Nasıl Bir Oyun?

Oyuncular, oyun içi DPET tokenini kullanarak yumurta satın alarak evcil hayvan toplayabilir veya müzayede evinden evcil hayvan satın alabilir ve yavrularını elde etmek için ikisini çiftleştirebilir. Oyun, oyuncuların keşfetmesi için iki milyondan fazla evcil hayvan çeşidi, birden fazla tür ve benzersiz özellikler içerir. Bu evcil hayvanlar sadece karakterler değil, aynı zamanda oyuncuların Binance Smart Chain ve KardiaChain genelinde yield farming, stake etme, trade, takas vb. gibi farklı DeFi uygulamalarını kullanmak için kullanabilecekleri temel özellikleri içerir.

Mobil kullanıcılar oyuna hem uygulama mağazalarından, hem Android, hem de iOS’tan erişebilir. Öte yandan, PC veya dizüstü bilgisayardan, oyunun web tabanlı sürümünü indirip My DeFi Pet oynamak mümkündür.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner