Yükleniyor...

Coinkolik’in Medya Sponsoru Olduğu World Blockchain Summit 13-14 Ekim Tarihlerinde Gerçekleştirilecek

Dünyanın en büyük Blockchain zirvelerinden World Blockchain Summit topluluğun önde gelen kripto para influencer'larını, regülatörlerini, hükümet temsilcilerini ve önde gelen yatırımcıları bir araya getirecek.

WBS dubai

Dünyanın en büyük Blockchain zirvelerinden World Blockchain Summit topluluğun önde gelen kripto para influencer’larını, regülatörlerini, hükümet temsilcilerini ve önde gelen yatırımcıları bir araya getirecek. Pandemiden sonra ilk kez gerçekleştirilecek olan World Blockchain Summit, 13-14 Ekim 2021 tarihlerinde Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki JW Marriot Marquis Hotel Dubai’de kapılarını aralayacak.

Zirvede, işletmelerin ve kuruluşların blockchain ve kripto para çözümlerini benimsemelerini sağlamaya odaklı en son yenilikler sergilenecek. World Blockchain Summit şu anda gündemdeki NFT, Web 3.0, blockchain teknolojisinin iş dünyasındaki uygulamaları ve benimsenmesinin arttırılması gibi en acil ve önemli konulara odaklanacak.

World Blockchain Summit’te Celsius Network’ün Kurucusu ve CEO’su Alex Mashinsky, IOTA’nın kurucusu Serguei Popov, Dubai Blockchain Center’ın CEO’su Dr. Marwan Alzarouni, Polygon’un kurucu ortağı Sandeep Nailwal, Bitcoin destekçisi Nick Spanos, Blockstream Baş Strateji Sorumlusu Samson Mow gibi önde gelen konuşmacılar yer alacak.

İki gün sürecek etkinlik, 12 Ekim’de hoş geldin partisi ve safari ile başlayacak. Etkinliğin son gününde ise kapanış veda partisi ile yapılacak. World Blockchain Summit’te kripto para girişimlerinin yarışacağı Pegasus Tech Ventures’in Start-up World Cup etkinliği 14 Ekim 2021’de gerçekleştirilecek. Yarışmada faaliyete geçmeye hazırlanan, halihazırda faaliyete geçmiş ve faaliyetlerini Birleşik Arap Emirlikleri’ne genişletmek isteyen dünyanın dört bir yanındaki girişimler yarışacak.

World Blockchain Summit’in sponsorları arasında şunlar yer alıyor:

World Blockchain Summit hakkında daha fazla bilgi önümüzdeki haftalarda paylaşılacak. World Blockchain Summit sitesini ziyaret ederek daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

World Blockchain Summit Hakkında

Dünya çapında 16’yı aşkın lokasyonda gerçekleştirilen World Blockchain Summit, bölgesel işletmeler, BT liderleri, teknoloji girişimcileri başta olmak üzere kripto para topluluğunu bir araya getirecek.

Etkinlik hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Karthik A,
Pazarlama Uzmanı
Trescon
[email protected]

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner