Yükleniyor...

CoinList, 100 Milyon Dolarlık Yeni Yatırım ile 1.5 Milyar Dolar Değerlemeye Ulaştı

Kripto varlık alım satım platformu CoinList, 100 milyon dolarlık yeni yatırım ile 1.

coinlist 100 milyon dolarlik yeni yatirim ile 1 5 milyar dolar degerlemeye ulasti

Kripto varlık alım satım platformu CoinList, 100 milyon dolarlık yeni yatırım ile 1.5 milyar dolar değerlemeye ulaştı. 

2017 yılında kurulan San Francisco merkezli CoinList, A Serisi bir finansman turunda topladığı 100 milyon dolar ile değerlemesini 1.5 milyar dolara yükseltti. Turu, Accomplice VC ve Agman Partners, Alphemy Capital, Taavet+Sten, Continue Capital, CMT Digital, DFG Capital Management, Fenbushi Capital, GoldenTree Asset Management ve Metaplanet gibi şirketler birlikte yönetti. Agman’ın kurucusu ve CEO’su Scott Silverman’ın da anlaşmanın bir parçası olarak CoinList’in yönetim kuruluna katıldığı öğrenildi.

Şu anda CoinList’te çalışan 75 kişi olduğunu söyleyen CoinList CEO’su Graham Jenkin, önümüzdeki 12 ay içinde çalışan sayısını ikiye katlamak istediğini de aktardı. Geçtiğimiz sene kripto varlık piyasasında, hem yeni projelerin kalitesi hem de miktarında çarpıcı bir artış görüldüğüne dikkat çeken CEO, bunun CoinList’in büyümesinin ana itici gücü olduğuna inanıyor. CoinList’in şu anda saklama ve stake hizmetleri sunan platformu CoinList Pro da dahil olmak üzere toplam 5 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı bulunuyor. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner