Yükleniyor...

CoinMarketCap, Token Swap Özelliğini Başlattı

Binance'in sahip olduğu kripto piyasası veri toplayıcısı CoinMarketCap, web sitesinde yeni bir token swap özelliği başlattı.

coinmarketcap

Binance’in sahip olduğu kripto piyasası veri toplayıcısı CoinMarketCap, web sitesinde yeni bir token swap özelliği başlattı.

Bu özellik ilk etapta merkeziyetsiz borsa Uniswap (UNI) ve Ethereum (ETH) blokzincirini destekleyecek. Bu da CoinMarketCap kullanıcılarının Uniswap aracılığı ile Ethereum tabanlı tokenları swap yapabileceği anlamına geliyor. Desteklenen tokenler arasında ETH, UNI, Tether (USDT), Dai (DAI) ve Aave (AAVE) gibi tokenlar yer alıyor.

Bu özellik, finans kategorisinde dünyanın en çok ziyaret edilen portallarından biri olan CoinMarketCap’in web sitesinde etkinleştirildi. SimilarWeb’e göre CoinMarketCap’in web sitesini 270 milyondan fazla kişi ziyaret etti.

CoinMarketCap, token swap özelliğinin, desteklenen kripto paraların sayfasında yer aldığını belirterek, kullanıcıların bir swap’i tamamlaması için desteklenen bir cüzdanı bağlaması ve bir blockchain işlemi imzalaması gerektiğini de sözlerine ekledi.

CoinMarketCap, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“DeFi patlaması ve altcoin’lerin yükselmesiyle birlikte, farklı kripto ürünlerine ve ekosistemlerine katılabilmek için token swap’i yapmanın kesintisiz yollarına duyulan ihtiyaç arttı”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner