Yükleniyor...

Paribu’dan Yeni Bir Listeleme Duyurusu Geldi

Türkiye'nin en büyük kripto para borsalarından birisi olan Paribu, popüler token The Graph'ı (GRT) listelediğini duyurdu.

Paribu 2

Türkiye’nin en büyük kripto para borsalarından birisi olan Paribu, popüler token The Graph’ı (GRT) listelediğini duyurdu.

Sabah saatlerinde The Graph’ın (GRT) listelendiğini duyuran borsa, yatırma işlemlerinin başladığını açıklamıştı. Saat 14:00 itibariyle ise GRT/TL paritesi açıldı ve kullanıcılar alış satış işlemlerine başladı.

The Graph (GRT) Nedir?

Graph protokolü, Graph Vakfı tarafından oluşturuldu. Kripto para birimi GRT ise 17 Aralık 2020’de piyasaya sürüldü. GRT’nin bağlı olduğu protokol blockchain ağı ile uygulamalar arasında meydana gelen veri çekme problemlerini ortadan kaldırmayı ve hem ekonomik hem de kolay API’ların kullanılması için ortam yaratmayı vaat etmektedir. Coingecko verilerine göre GRT, yazının yazıldığı sırada 0,613 dolardan işlem görüyordu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner