Yükleniyor...

CoinMarketCap’te Trend Olan 5 Kripto Para Birimi

CoinMarketCap'te en çok aranan, trend olan 5 kripto para birimi sırasıyla MetaDoge (METADOGE), Ariva (ARV), Meta Billionaires Club (METABC), Cryptogram (CRYPTOGRAM) ve MetaPets (METAPETS) oldu.

coinmarketcap trend

CoinMarketCap’te en çok aranan, trend olan 5 kripto para birimi sırasıyla MetaDoge (METADOGE), Ariva (ARV), Meta Billionaires Club (METABC), Cryptogram (CRYPTOGRAM) ve MetaPets (METAPETS) oldu.

CoinMarketCap verilerine göre trend olan 5 kripto para birimi şu şekilde:

  • MetaDoge (METADOGE)
  • Ariva (ARV)
  • Meta Billionaires Club (METABC)
  • Cryptogram (CRYPTOGRAM)
  • MetaPets (METAPETS)

MetaDoge (METADOGE): Topluluk odaklı bir proje olan MetaDoge, kripto alanında bir Memecoin + Yardımcı Programıdır. Moonshot misyonumuza ulaşmak için güçlü bir geliştirici ve pazarlama ekibi olduğu bildiriliyor. CoinMarketCap’te trend olan coinler arasında ilk sırada yer alan MetaDoge, yazının yazıldığı esnada 0.00008975 dolardan işlem gördü.

Ariva (ARV): Ariva, yakın gelecekte küresel ve yerel turizm ve seyahat ağlarında aktif kullanım için üretilmiştir. Proje, üyelerin önceki gezginlerin deneyimleri ve paylaşımları ışığında küresel ve yerel turizm hizmet sağlayıcıları ile buluşabilecekleri, rezervasyon yapabilecekleri ve hem rezervasyonlarından hem de değerli içerik paylaşımlarından kripto para kazanabilecekleri, dünya çapında bir B2C seyahat & turizm ağıdır. CoinMarketCap’te trend olan coinler arasında yer alan Ariva, yazının yazıldığı sırada 0.0004329 dolardan işlem gördü.

Meta Billionaires Club (METABC): CoinMarketCap’te trend olan coinler arasında yer alan Meta Billionaires Club, yazının yazıldığı sırada 0.001225 dolardan işlem gördü.

Cryptogram (CRYPTOGRAM): CoinMarketCap’te trend olan coinler arasında yer alan Cryptogram, yazının yazıldığı sırada 0.01874 dolardan işlem gördü.

MetaPets (METAPETS): Metaverse evreninde insanlara eşlik edecek sanal bir evcil hayvanı oluşturma, yetiştirme ve geliştirme oyunu olan MetaPets, evcil hayvanınızı NFT olarak kaydedebildiğiniz bir gaming ekosistemi oluşturur. Sadece evcil hayvan oyunu olmadığını söyleyen projenin kurucuları aynı zamanda başka Metaverse evrenler ile uyumlu bir şekilde çalışacaklarını söylüyorlar. CoinMarketCap’te trend olan coinler arasında yer alan MetaPets, yazının yazıldığı sırada 0.0…08994 dolardan işlem gördü.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner