Yükleniyor...

Coinseed, Kullanıcı Fonlarını Gizemli Bir Şekilde Değiştirdi İddiası

Kripto para tasarruf uygulaması Coinseed'in müşterileri, fonlarının izinleri olmadan Dogecoin'e (DOGE) geçirildiğini bildirdi.

coinseed

Kripto para tasarruf uygulaması Coinseed’in müşterileri, fonlarının izinleri olmadan Dogecoin’e (DOGE) geçirildiğini bildirdi. Ayrıca para çekemediklerini de söylüyorlar.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

SEC ve NYAG, Coinseed’e karşı suç duyurusunda bulundu.

Coinseed’in kripto para tasarruf uygulaması müşterileri, şirketin mevduatlarını onayları olmadan Dogecoin’e çevirdiğini ve para çekme işlemlerinin işlemediğini söylüyor. İddialara göre New York tescilli firmanın kullanıcıları, geçtiğimiz hafta %30 oranında biriken Dogecoin piyasasının çöküşünü izlemekten başka bir şey yapamadılar. 

Ace201613 isimli kullanıcı “Bütün bunlar beni oldukça hasta etti” ifadelerini kullandı. İki farklı müşteri daha ise 100.000 doların üzerinde zarar bildirdi. Kızgın, yaklaşık 50 Facebook kullanıcısı, Coinseed’e karşı açılan bir toplu davayla ilgilendiklerini ifade etti. Decrypt, yorum almak için Coinseed sözcüsüne ulaşmaya çalışsa da başarılı olamadı. 

Coinseed avukatından açıklama geldi. Avukat Morrison Cohen, Coinseed’in kurucularının iletişim taleplerine yanıt vermediğini ve yaklaşan davalarla ilgili “önemli kararları” ertelediğini söyledi. Morrison Cohen, 21 Nisan’da Coinseed ile bağlarını kesme niyetini açıkladı. Morrison Cohen’in ortağı Jason Gottlieb, “Avukat-müvekkil ilişkisinin onarılamaz bir şekilde bozulduğu açık” diye yazdı. 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x