Yükleniyor...

CoinShares, Algoritmik Trading Ürününü Piyasaya Sürdü

CoinShares, perakende yatırımcılar için algoritmik bir trading aracı olan HAL'ın piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

CoinShares Algoritmik Trading Urununu Piyasaya Surdu

CoinShares, perakende yatırımcılar için algoritmik bir trading aracı olan HAL‘ın piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

CoinShares ekibi tarafından tasarlanan trading platformu, ilk önce şirketin merkezi Avrupa’da kullanıma açılacak. Büyük borsalarla entegresi gerçekleştirilecek ve aşamalı olarak daha fazla entegrasyon eklenecek.

CoinShares’tan Algoritmik Trading Ürünü

Kripto para yatırımcıları için kurumsal çözümler sağlayan CoinShares, perakende yatırımcılar için algoritmik trading aracı olan HAL platformunu başlattığını açıkladı.

HAL adlı platform, kullanıcılara CoinShares ekibi tarafından tasarlanan trading algoritmalarına erişim sunacak. Platform ilk olarak büyük borsalarla entegre şekilde Avrupa’da hizmet vermeye başlayacak. Sonraki süreçte aşamalı olarak platform için daha fazla entegrasyon sağlanacak.

stock market forex trading graph

CoinShares CEO’su Jean-Marie Mognetti, lansman öncesinde The Block’a verdiği demeçte, şirketin haftanın yedi günü hızlı işlem gören bir piyasada insanların ticaret ihtiyaçlarını devretmelerine yardımcı olmak istediğini söyledi.

Mognetti ayrıca, şunları söyledi:

“Kripto ticareti yapan tüketicilerin her beş saniyede bir telefonlarına bakacak zamanı olmuyor. Doğru seçimi yapmanıza yardımcı olmak için karar verme sürecinin bir kısmını devretmeniz gerekiyor.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner