Yükleniyor...

CoinShares’in Kripto Varlık Yatırım Ürünleri Geçtiğimiz Hafta 42 Milyon Dolarlık Giriş Gördü

Dijital varlık yönetim şirketi CoinShares, sonuncu Dijital Varlık Fonu Akışları Haftalık Raporu’nu açıkladı.

coinsharesin kripto varlik yatirim urunleri gectigimiz hafta 42 milyon dolarlik giris gordu

Dijital varlık yönetim şirketi CoinShares, sonuncu Dijital Varlık Fonu Akışları Haftalık Raporu’nu açıkladı. Raporda, kurumsal yatırımcıların üst üste beş haftadır kripto varlık biriktirmesi dikkat çekti. 

CoinShares, kurumsal girişler görmeye devam ediyor. Raporda önceki haftanın şirket için girişler açısından olumlu geçtiği kaydedilirken yatırım ürünleri toplam 42 milyon dolarlık bir giriş gördü. Girişlerin tüm kripto varlıklarda görüldüğü belirtilen raporda şu ifadeler yer aldı:

“Dijital varlık yatırım ürünleri geçen hafta toplam 42 milyon dolarlık giriş gördü. Girişler, tüm dijital varlıklarda görüldü ve yatırımcılar arasındaki duyarlılığı geliştirmeye devam ettiğine inandığımızı gösteriyor.”

42 milyon dolarlık girişin 15 milyonunun Bitcoin’e geldiğini belirtmekte fayda var. Ayrıca Bitcoin, 16 haftadan sadece 3’ünde negatif yatırımcı duyarlılığından etkilendi. 

Söz konusu rapor, 17 Eylül’e kadar olan verileri kapsıyor. Bu nedenle piyasanın son birkaç günkü çöküşü verilere dahil değil. Kripto varlık piyasası son günlerde milyarlarca dolar kayıp yaşadı. 

Bitcoin dün %10’dan fazla düşerek 40.000 dolar seviyesine kadar geriledi. Kayıpların bir kısmını geri almayı başaran Bitcoin yayın saati itibariyle 43.474 dolar seviyesinden işlem görüyor. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner