Yükleniyor...

CoinsPaid, DeFi’ye tam kadro giriş yapıyor

Titiz hazırlıkların ardından CoinsPaid, ilk DEX teklifini sundu.

coinspaid organic

Titiz hazırlıkların ardından CoinsPaid, ilk DEX teklifini sundu. CoinsPaid, DaoMaker ve SpacePort hakkında hizmetler ve yerel CPD token sunacak.

Yeni hizmetler ve daha büyük altyapı 

CoinsPaid’in müşterilerinin çoğu kripto para birimlerine yönelirken, kripto işlemci, merkezi olmayan finansın potansiyelini benimsemeye ve yeni hizmetler sunmaya karar verdi. Bunlar arasında kaynak temini ve staking, farming, takas gibi DeFi paralarıyla desteklenen tüm genel işlemler yer alacak.

CoinsPaid, işlemin daha kolay ve daha verimli olması için CPD token’ı piyasaya sürecek. Hizmet token’ları, sahiplerine bir dizi avantaj sağlayacak:

  • Platform ücretlerinde %50’ye kadar indirim 
  • Staking, farming ve DeFi bağlantılı diğer faaliyetler için ödüller 
  • Yönlendirmeler için bonus 
  • Sadakat Ödülleri

En büyük platformlarda CoinsPaid IDO ile tanışın 

CoinsPaid, DaoMaker (24 Ağustos) ve SpacePort‘ta (31 Ağustos) IDO’yu piyasaya sürecek. Kullanıcılar CPD token’larını 0,02 dolara satın alabilecek. Para toplama maksimum sermaye miktarı 320.000 dolardır.

16 milyon CPD token’ı halka açık satış için tahsis edilmiştir. DaoMaker’da en yüksek yatırım eşiği 500 ABD doları ve SpacePort’ta 3.000 ABD dolarıdır. Halka açık satışta kilitleme uygulanmaz ancak hak kazanma süresi 4 aydır. 

Nasıl katılım sağlanır? DaoMaker veya SpacePort’a kaydolun ve kayıt açıldığında katılın. Bu arada, DaoMaker’daki IDO sayfasını ziyaret edebilir ve CoinsPaid ve çizdiği yol haritası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. 

Neden CoinsPaid? 

Etrafta bu kadar çok rekabetçi proje varken, CPD satın almak ve CoinsPaid’in IDO’suna katılmak neden mantıklıdır? Bu şirketi göz önünde bulundurmanız için en az üç sebebiniz var:

  1. CoinsPaid karlı bir iş modeline sahip, tam faaliyet gösteren bir şirkettir. 
  2. 2014 yılında kurulan CoinsPaid, zincir içi tüm Bitcoin işlemlerinin %5’inin işlenmesinden sorumludur. Temmuz 2021’de, işlenmiş operasyon sayısı 9 milyonu aşmıştır. Ocak 2021’den bu yana, CoinsPaid 1,8 milyar Euro değerinde işlem gerçekleştirmiştir. 
  3. TGE üzerinde sıfır satış baskısı.

2021’in en umut vaat eden DeFi parasını alma fırsatını kaçırmayın. Sosyal medyada CoinsPaid’e abone olun ve IDO’ya kaydolan ilk kişi olun.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner