Yükleniyor...

Cardano’nun (ADA) Etkileşimi, Bitcoin’i (BTC) Geride Bıraktı

Cardano (ADA), tüm zamanların en yüksek değerine ulaşıp 3 dolar seviyesine yaklaşmasıyla, aldığı etkileşimi büyük oranda arttırdı.

ada 1

Cardano (ADA), tüm zamanların en yüksek değerine ulaşıp 3 dolar seviyesine yaklaşmasıyla, aldığı etkileşimi büyük oranda arttırdı.

Cardano, yeni bir ATH seviyesine ulaşırken topluluğun da dikkatini çekmeyi başardı. Sosyal medya platformlarından elde edilen zincir üstü veriler, ADA’nın son birkaç gün içinde en çok konuşulan dijital varlık haline geldiğini doğruladı.

Cardano Twitter’ı Devraldı

Cardano, geçen ay birçok rakibini geride bırakmayı başardı. 20 Temmuz’da piyasalar iyiye gitmeye başladığında 1 doların altına düşen varlık, kısa süre sonra toparlanmayı başardı. Varlık birkaç hafta içinde değerini ikiye katladı ve tırmanmaya devam etti. Kısa bir süre önce de ATH seviyesine çıkmayı başardı.

ADA’nın Temmuz’dan bu yana %194 oranında artış göstermesi, kripto topluluğunun dikkatini çekti.

Ekran Alintisi 2

Santiment, Cardano ve ADA hashtag’lerinin hafta sonunda Twitter’da tavan yaptığını belirledi. Santiment bununla birlikte Bitcoin’in 50.000 dolar seviyesine ulaşmasına karşın, Cardano’nun gerisinde kaldığını vurguladı.

Google’da Durum Ne?

Twitter etkileşimleri hafta sonunda paylama yaşarken, Google Trend’den gelen veriler de ilginin daha fazla artabileceğini gözler önüne seriyor.

Aşağıdaki grafikte görüldüğü üzere Cardano ve ADA aramalarının sayısı son zamanlarda büyük ölçüde arttı. Ancak Mayıs ayındaki aramalardan daha düşük seviyede yer alıyor.

Ekran Alintisi

Google trendleri tipik olarak perakende yatırımcıların davranışları için iyi bir gösterge olduğundan, artışların yükselmesiyle birlikte Cardano’nun değerinde de yükselme görülebilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner