Yükleniyor...

CoinTR’den, CoinTR Pro’da yeni launchpad projesi: EZ Swap

CoinTR Pro kullanıcılarına özel launchpad projesi EZ Swap’ın ön satışı 10 Ocak'ta yapılacak.

EZ Swap CoinTR

CoinTR Pro kullanıcılarına özel launchpad projesi EZ Swap’ın ön satışı 10 Ocak’ta yapılacak.

Borsa tarafından yapılan basın açıklamasında, “Launchpad etkinliği sırasında katılımcılar en düşük fiyata yeni token satın alma fırsatına sahip olacak ve etkinlik sona erdiğinde, listeleme başladığında tokenlerin doğrudan alım satım işlemlerini gerçekleştirebilecek.” belirtilerek launchpad’e genel katılım kuralları hakkında bilgi veriliyor.

Basın açıklamasında yer alan kullanım şartları ise şöyle: Borsa kullanıcıları CoinTR PRO’ya kaydolup kimlik doğrulamasını tamamladıklarında iki çekiliş bileti, EOS Staking’e katıldıklarında üç çekiliş bileti kazanabilecek. Açıklamada, “Launchpad’te ne kadar çok EOS tutulursa, o kadar çok bilet kazanılabilir; bir kullanıcı EOS tutarak maksimum 6 bilete kadar kazanabilir. CoinTR PRO, kullanıcıların EOS varlıklarını her gün rastgele anlık olarak görüntüleyecek ve nihai bilet sayısı, etkinlik sırasında ortalama günlük EOS varlıklarına göre hesaplanacaktır” ifadeleri yer aldı.

EZ Swap Launchpad projesinde ayrıca kullanıcılar davet ettikleri, kimlik doğrulamasını tamamlayan her arkadaşları için 1 bilet kazanabilecekler, arkadaş daveti için bilet kontenjanı maksimum 5 bilet. Daha önce kayıt ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamlayan kullanıcılar otomatik olarak Launchpad’te 1 bilet kazanmış olacaklardır.

Borsa tarafından yapılan açıklamada launchpad süreci şu şekilde anlatıldı:

  • Hazırlık Aşaması: 10 Ocak 2024, 11.00 — 18 Ocak 2024, 11.00 (TSİ), Launchpad etkinliğine katılmak için CoinTR’ye kaydolun.
  • Başvuru Aşaması: 18 Ocak 2024, 11.00 — 18 Ocak 2024, 11.00 (TSİ), Çekiliş biletine sahip olan kullanıcılar, Launchpad katılabilir. Sistem, katılımcı kullanıcılar arasından kazanan çekiliş biletlerini rastgele seçer.
  • Çekiliş Aşaması: Launchpad sona erdikten sonra tahsis edilen varlıklar 3 saat içinde düzenlenecektir; kazanamayan çekiliş biletine sahip olan kullanıcıların varlıkları hesaplarına geri iade edilecektir. Detaylar için Launchpad sayfasını kontrol edebilirsiniz.
  • Alım – Satım Aşaması: EZ/USDT spot işlem çifti, Launchpad sona erdikten sonra 2 saat içinde kullanıma sunulacaktır. Tam zamanlama, aynı gün yayınlanan listeleme duyurusunda belirtilecektir.

EZ Swap’ın yerel token’ı olan EZ, 1 milyar toplam arza sahip durumda. CoinTR Pro launchpad’i için 1 milyon EZ ayrıldı. Bu miktar toplam arzın yüzde 0,1’ine denk geliyor. EZ ön satış fiyatı 0,045 USDT olacak. Kişi başı alım hakkı ise 1.000 EZ (45 USDT) olarak belirlendi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner