Yükleniyor...

Compute North, Crusoe’ya Varlık Satışı Yaptı

Geçtiğimiz aylarda iflas eden kripto madencilik şirketi Compute North, Crusoe'ya yaklaşık bir buçuk milyon dolarlık varlık satıyor.

Compute North Crusoeya Varlik Satisi Yapti

Geçtiğimiz aylarda iflas eden kripto madencilik şirketi Compute North, Crusoe‘ya yaklaşık bir buçuk milyon dolarlık varlık satıyor.

Kripto ayı piyasasında, zarar eden madencilik şirketlerinin sayısı artıyor. Bitcoin’in (BTC) yaşadığı düşüş yönlü trend, şirketlerin gidişatını da derinden etkiledi. Madencilik şirketleri, hayatta kalmak için yeni yollar aramaya başladı. Birçok yenilikçi tesisler, madencilere destek olmaya başladı. Ancak yine de piyasada iflas eden şirketlerin sayısında gözle görülür bir artış yaşandı. Bu şirketlerden biri olan Compute North, varlıklarının bir kısmını Crusoe‘ya satmaya karar verdi.

Compute North, 1.5 Milyon Dolar Alacak

Kripto madencilik şirketi Compute North, iflasının ardından yeni nakit arayışlarına devam ediyor. Şirket son olarak, varlıkları arasında bulunan 11 adet konteyneri 1.55 milyon dolara satacak.

Satın alma anlaşmasının diğer tarafında yer alan Crusoe, son birkaç ayda iki şirket daha satın aldı. Madencilik şirketleri tek tek iflaslarını verirken, Crusoe alımlarını sürdürüyor.

Houston Bölümü’ndeki ABD İflas Mahkemesi satışı onayladı. Compute North, Eylül ayında Bölüm 11 için iflas başvurusunda bulunmuştu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x