Yükleniyor...

Conflux (CFX) Yeniden O Seviyeye Geldi

Uzun zamandan sonra 0,285 dolar desteğine gevşeyen Conflux'da (CFX) neler oluyor, tepki yükselişleri gelebilir mi?

analiz

Uzun zamandan sonra 0,285 dolar desteğine gevşeyen Conflux’da (CFX) neler oluyor, tepki yükselişleri gelebilir mi?

Bitcoin’deki salınımın vurduğu bir diğer coin CFX oldu. Son üç gündür yüzde 17 düşüş gösteren CFX, tekrardan destek seviyesine geldi. Bu destek seviyesinin etkin olamaması, CFX‘teki dip fiyatları getirebilir. 0,334 dolara iğne attıktan sonra sert satışlar gelen CFX için tehlike çanları çalıyor. CFX güncel değerini koruyup, rotasını yukarı çevirebilir mi? CFX adına grafikte son durum ne?

Conflux (CFX) Grafik Analizi

Birkaç hafta aradan sonra tekrardan 0,285 dolar seviyesine gelen CFX, bu noktadan güç bulmaya çalışıyor. Piyasanın geri çekilmesinden etkilenen coin’lerin başında gelen CFX, son üç günde yüzde 17 değer kaybetti. Şu an için tam destek konumunda işlem gören CFX, bu seviyeyi koruyamazsa 0,247 ve 0,222 dolara kadar çekilebilir.

CFX’teki artışları gözlemleyebilmek adına güncel fiyatın korunup, dirençlerin hedeflenmesi gerekiyor. CFX için direnç seviyeleri sırasıyla 0,334 – 0,363 – 0,398 ve 0,43 dolardır. 0,334 direnci, CFX’in fiyat hareketinde kritik bir değer niteliği taşıyor. Bu değer genellikle aşılamayıp, satış baskısını beraberinde getirdi.

Ekran Resmi 2023 05 31 16.04.50

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner