Yükleniyor...

COTI fiyatı büyük bir artış yaşadı, yükseliş sürecek mi?

24 saat içinde büyük bir artış kaydeden varlığın değerinin yükselişi, COTI teknolojisine olan ilginin artmasıyla ilişkilendiriliyor.

COTI fiyatı büyük bir artış yaşadı, yükseliş sürecek mi

24 saat içinde büyük bir artış kaydeden varlığın değerinin yükselişi, COTI teknolojisine olan ilginin artmasıyla ilişkilendiriliyor.

Fintech platformu COTI’nin fiyatı, yaklaşık yüzde 50 oranında artarak 0,14 dolara ulaştı.

Kripto analisti theMoonwalkeR, COTI ilerlemelerini övdü ve yakında piyasaya sürülecek V2 çekirdek protokolünd Garbled Circuits uygulamasından söz etti.

“COTI V2 çekirdeği, Garbled Circuits olarak bilinen gelişmiş bir şekilde anonimliği koruyan bir çözüm kullanıyor. Buluşlar şu sonuca yol açıyor: FHE sistemlerinden 1000 kat daha hızlı hesaplama, mevcut çözümlerle mukayese edildiğinde 100 kat daha düşük gecikme süresi ve FHE’den 250 kat daha küçük depolama gereksinimleri.”

Analist, Vitalik Buterin’in de Garbled Circuits ile ilgili olumlu konuştuğunu ifade etti.

Fiyatın gidişatı nasıl?

Teknik göstergelere bakıldığında, COTI’nın RSI’ının 62 seviyesinde yer aldığı görülüyor. Bu, COTI’nin şu anda aşırı alım bölgesinde yer almadığını ve yükseliş momentumunun devam etmesi halinde yükseliş için daha fazla alanı olduğu anlamına geliyor.

COTI, kendisini merkeziyetsiz ödeme çözümleri oluşturmaya yönelik ilk platform larak tanımlıyor.

COTI, yazı kaleme alındığı sırada, CoinMarketCap verilerine göre 0.13 dolar üzerinden işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner