Yükleniyor...

ERC-404’e rakip: Injective (INJ) CW-404 standardını tanıttı

Popüler kripto projesi Injective (INJ), ERC-404'e rakip olacak standardı CW-404'ü tanıttı.

Injective cw 404

Popüler kripto projesi Injective (INJ), ERC-404’e rakip olacak standardı CW-404’ü tanıttı.

2023 yılına damga vuran kripto projesi Injective (INJ), geliştirme çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Injective, geçtiğimiz haftalarda hype yakalyan ERC-404 trendine rakip olmaya karar verdi. Popüler katman-1 projesi, yeni standardı CW-404’ü tanıttı ve geliştirme çalışmalarında merkeziyetsiz borsa DojoSwap ile ortaklık kurdu.

Injective ekosistemi

Injective (INJ), önemli bir hamle yaptı

Pandora ile başlayan Ethereum ERC-404 standardı, kısa sürede diğer blokzincirlere de sıçradı. Yeni standartlara dahil olan bir başka proje ise Injective (INJ) oldu.

Injective, kendi ekosisteminde yer alan merkeziyetsiz borsa DojoSwap ile iş birliği yaparak CW-404 standardını geliştirdi. Sushi Fighter NFT koleksiyonu, CW-404 standardını kullanan ilk koleksiyon oldu.

CW-404 standardı, NFT’lerin kısmi mülkiyetine izin veriyor ve NFT’leri kullanıcılar için daha erişilebilir hale getiriyor. Bu geliştirme, NFT’lerin finansal kullanımını artırmayı amaçlıyor.

Cosmos tabanlı katman-1 blokzinciri Injective, DW-404 için DojoSwap ile birlikte çalışıyor. CW-404’ün ERC-404’ün bir limanı olduğu ve bu nedenle token ihracında CW-20 ile CW-721 standartlarını birleştirdiği bildirildi.

Geliştiriciler, CW-404’ün Injective dışında hiçbir yerde olmayan birçok yeni dApp (merkeziyetsiz uygulamalar) ve yenilikleri ortaya çıkaracağını aktardı.

Injective’in yerel token’ı INJ, 34 dolardan işlem görüyor ve 3,179 milyar dolar piyasa değerine sahip. Injective, 2023 yılında en çok yükselen kripto para birimlerinden birisi olmuştu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner