Yükleniyor...

Cowen CEO’su Kriptoya Talebin Yüksek Olduğunu Söyledi

CNBC'nin "Closing Bell" programına konuk olan Cowen CEO'su Jeffrey Solomon, kripto için önemli bir talep olduğunu dile getirdi:

cowen

CNBC’nin “Closing Bell” programına konuk olan Cowen CEO’su Jeffrey Solomon, kripto için önemli bir talep olduğunu dile getirdi:

“Bir yılı aşkın süredir etkinlikler düzenliyor ve müşterilerimizle konuşuyoruz. Bu talebi görüyoruz”

Solomon, geçtiğimiz Ekim ayında kriptoya henüz ayak uyduramayan kurumsal müşterilerin önümüzdeki yıllarda dijital varlıklara daha yoğun bir biçimde dahil olacağını ifade etti.

Kripto paralar şimdilik perakende trader’lar tarafından yönlendiriliyor. Önce gelen Wall Street firmaları, kripto varlıkları test etmeye başladılar ancak kurumsal benimseme hale emekleme aşamasında yer alıyor.

Cowen Digital kısa bir süre önce kripto para birimi kolu başlattı. Yeni bölümün, Cowen’in müşterilerine velayet sorunları hakkında endişelenmeden kripto para ticareti yapma imkanı sağlaması bekleniyor.

Cowen’in kripto bölümü, Bitcoin (BTC) ve Solana (SOL) da dahil olmak üzere 16 farklı kripto para ile ticarete başlamış durumda. Şirket ayrıca NFT’lere de destek vermeyi planlıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner