Yükleniyor...

Crypto.com İnceleme: Crypto.com ile Avantajlar Dünyasına Erişin

Dünyanın en popüler kripto para platformlarından birisi olan Crypto.

Exchange

Dünyanın en popüler kripto para platformlarından birisi olan Crypto.com, birçok bağlantılı ürün ve hizmetten oluşmaktadır. Crypto.com Uygulamayı, Crypto.com borsası ve Crypto.com gözetim dışı cüzdan hizmetlerini kullanıcılarına sunmaktadır.

Crypto.com bu ana hizmetleri ile müşterilerine birçok avantaj sunmaktadır.

Crypto.com’un kalbi diyebileceğimiz uygulama ile kullanıcılar ekosistemin tamamına erişme imkanı bulmaktadır. Crypto.com Uygulamayı iOS ve Android mağazalarından indirmek mümkün olmaktadır. Şayet hesabınızda kripto para birimleri varsa tüm Crypto.com hizmetlerine erişebilirsiniz.

App

Crypto.com uygulaması ayrıca şu özellikleri de sunmaktadır:

  • Uygulamanın yeni kullanıcıları için ilk 30 güne mahsus olmak üzere %0’lık bir kredi kartı ücreti ile kripto para satın alma imkanı.
  • Crypto.com Visa kartı
  • Crypto.com ile kazanç sağla, kredi al, ödeme yap
  • 100+üzerinde kripto para birimini satın al, sat, ticaret yap, BTC, ETH, LTC ve daha fazlası gibi
  • Referans programına katıl

Crypto.com ile Kazanın

Crypto.com Earn, bir bankada bulabileceğiniz vadeli mevduat gibi çalışır, ancak bunun yerine yıllık %8,5’e kadar kazanabilirsiniz. (haftalık olarak ödenir) kriptolarınızda. Para yatırma stablecoins, yıllık %14’e kadar daha yüksek bir faiz oranı kazanabilir. Seçebileceğiniz 3 terim vardır: esnek, 1 ay ve 3 ay. Tüm yargı bölgeleri desteklenmemektedir, lütfen Crypto.com Kazanma sayfasındaki ve destek belgesindeki ayrıntıları kontrol edin.

Crypto.com Kredisi

Crypto.com Credit, Crypto.com tarafından sağlanan kredi verme hizmetidir ve kullanıcılara kripto varlıklarını satmadan para kazanma şansı verir. Teminat olarak BTC, CRO, XRP, ETH, LTC, EOS, XLM’yi destekler ve %50’ye kadar LTV sağlarken, borçlanma için yıllık faiz oranı (APR), CRO’nun stake edilmesi durumunda %8 olacaktır.

Referans programına katıl

Siz ve yönlendirdiğiniz kullanıcı, CRO’da 25 USD kazanacaksınız. Bir Crypto.com Uygulaması hesabına kaydolmanız ve ardından referans bağlantınızı paylaşmanız gerekecektir. Yeni kullanıcılar (hakemler) kayıt işlemini tamamlar, KYC doğrulamasını geçerler ve CRO’da 25 USD kayıt bonusu alırlar. Hakemler bir metal Crypto.com Visa Card’ı başarıyla rezerve ettiğinde, CRO’da anında 25 USD kazanacaksınız.

Crypto.com Borsası

Crypto.com borsası, dünyanın en bilinen borsalarından birisidir ve ülkemizde de birçok kullanıcısı bulunmaktadır. Borsaya uygulamadan ayrı olarak kaydolabilir veya Crypto.com uygulama hesabınızla da giriş yapabilirsiniz. Özel promosyonlar gibi borsanın tüm avantajlarına erişmek için bir Crypto.com uygulama hesabına sahip olmanız gerekir. Peki crypto.com borsası ne gibi avantajlar sunmaktadır?

  • Kripto para ile borç verme
  • Sendika (The Syndicate)
  • Supercharger
  • Marj ticareti
  • Referans programına katıl

Kripto para ile borç verme

Crypto.com Lending, kripto varlıklarınıza karşı satmadan kripto kredileri almanıza olanak tanır. Crypto.com Lending ile Crypto.com Exchange’e teminat olarak kripto varlıkları yatırabilir ve finansal ihtiyaçlarınızı karşılamak için kripto kredileri alabilirsiniz.

Sendika (The Syndicate)

Sendika (The Syndicate) bir kriptoprojelerine jetonlarını Crypto.com Exchange’de listeleme fırsatı sunan bir bağış toplama platformudur. Crypto.com Coin (CRO) sahiplerine, Crypto.com Exchange’de en az 5.000 CRO’yu yatırırsanız, %50’ye varan indirimli satışlar için öncelikli jeton tahsisi almalarını sağlar. 6 ay boyunca 10.000 veya daha fazla CRO hissesi alan kullanıcılar, günlük olarak ödenen %20 APR’nin bile tadını çıkarabilirler. Ne kadar çok bahis koyarsanız, o kadar çok kazanırsınız.

Supercharger

Supercharger İlk 30 gün boyunca, bu süre içinde herhangi bir zamanda Supercharger havuzundan CRO yatırın ve çekin. Ortalama pay yüzdesi her gün hesaplanacaktır. İkinci 30 gün boyunca, para yatırma döneminde sağlanan likiditeye bağlı olarak ödül dağıtım süresi boyunca her gün bir ödül jetonu alın.

Marj ticareti

Marj ticareti, kullanıcıların hem yukarı hem de aşağı piyasa hareketleri sırasında ödünç alınan fonlar aracılığıyla alım satım karlarını artırmalarına olanak tanır. Kullanıcılar, daha fazla işlem çifti ile BTC / USDT için 3x kaldıraç oranına erişebilirler. Crypto.com Coin (CRO), CRO hissesi alan kullanıcılara günlük% 0,008 kadar düşük tercihli faiz oranları sunan ek bir hizmetle Marjin Ticaretine güç verir.

Değişim Yönlendirme Programı

Tavsiye ettiğiniz her arkadaşınız için 2.000$’a kadar CRO ve ticaret ücretlerinin %50’sini alın. Bonus kazanmak için, bir Exchange hesabına kaydolduktan ve Advanced KYC’yi geçtikten sonra, kullanıcıların tavsiye programına kaydolmak için hesaba 1000 CRO veya daha fazlasını yatırmaları gerekecektir. Tavsiye bonusları kazanabilmeniz için yeni kullanıcıların (hakemler) referans bağlantınızı kullanarak kaydolmaları, Advanced KYC’yi geçmeleri ve 1,000 CRO veya daha fazlasını yatırmaları gerektiğini unutmayın.

Crypto.com, kripto satın almayı, takas etmeyi ve harcamayı çok kolaylaştıran kullanıcı dostu bir ticaret platformudur. Herkes Exchange, Crypto.com uygulamasını ve diğer kripto hizmetlerini kullanabilir. Crypto.com, kripto ile ilgili her şey için mükemmel bir platform.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner