Yükleniyor...

Crypto.com’a Güney Kıbrıs Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’ndan Onay

Kripto para borsası CryptoCom, Güney Kıbrıs Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu'ndan (CySEC) düzenleyici onayı aldı.

crypto coma kibris menkul kiymetler ve borsa komisyonundan onay

Kripto para borsası CryptoCom, Güney Kıbrıs Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’ndan (CySEC) düzenleyici onayı aldı. Alınan bu onay, borsanın Avrupa’daki varlığını güçlendirmesine yardımcı olacak.

Crypto.com, Güney Kıbrıs Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’ndan Onay Aldı

Güney Kıbrıs’ın menkul kıymetler ve borsa komisyonu CySEC, dünya çapında 50 milyondan fazla kullanıcısı olan Crypto.com için gerekli düzenleyici onayını verdi. Crypto.com daha önce de Yunanistan Sermaye Piyasası Komisyonu’ndan kayıt, İtalya’da Organismo Agenti e Mediatori’den (OAM) kayıt, Singapur Para Otoritesinden Büyük Ödeme Kuruluşu Lisansı için prensipte onay almıştı.

Alınan bu onayla birlikte Crypto.com, Kıbrıs‘ta bulunan müşterilerine yerel düzenlemelere uygun şekilde birçok ürün ve hizmet sunmaya başlayacak.

crypto coma kibris menkul kiymetler ve borsa komisyonundan onay 2

Konuya dair Crypto.com Kurucu Ortağı ve CEO’su Kris Marszalek şöyle konuştu:

“Avrupa, Crypto.com için öncelikli bir bölgedir ve pazardaki devam eden genişlememiz, düzenleyicilerle uyum ve işbirliğine bağlılığımızın bir kanıtıdır. Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi daha fazla müşteriye genişletirken devam eden ilerlememizde bir sonraki önemli adım Güney Kıbrıs’taki kaydımızdır”

Bu arada borsa daha önce de Dubai Sanal Varlıklar Düzenleme Kurumu’ndan Sanal Varlık Lisansı için de onay almıştı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner