Crypto Kemal: Kripto Paralarda Yıl Sonu Hedefi • Coinkolik
Yükleniyor...

Crypto Kemal: Kripto Paralarda Yıl Sonu Hedefi

Ninja Traders Kurucusu Crypto Kemal (Kemal Hiçyılmaz), İstanbul Blockchain Haftası’nda Coinkolik ekibinin sorularına yanıt verdi.

Ninja Traders Kurucusu Crypto Kemal (Kemal Hiçyılmaz), İstanbul Blockchain Haftası’nda Coinkolik ekibinin sorularına yanıt verdi.

İstanbul Blockchain Haftası, NFT’lerden kripto paralara kadar uzanan Blockchain teknolojilerinin ele alınacağı etkinliğin kapılarını 14 Kasım’da açtı.

Kripto Paralar Ne Zaman Yükselir? Yatırımcı Ne Yapmalı?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ninja Traders Kurucusu Crypto Kemal (Kemal Hiçyılmaz), 14-17 Kasım tarihleri arasında gerçekleşen İstanbul Blockchain Haftası’nda Coinkolik’in sorularına cevap verdi.

Crypto Kemal, içinde bulunduğumuz kripto piyasası hakkındaki görüşlerini şu şekilde paylaştı:

“Piyasa uzun süredir regüle edilmemiş olduğu için çok rahattı. Krizlerle bu rahatlığın olduğunu ve piyasanın acı yönünü gördük. Bu, sektörde bir farkındalık yarattı. Kullanıcı olmak çok zor, her yerde risk var. Uzun vadede bazı şeylerin temizlenmesinin sektöre yarayacağını düşünüyorum. Piyasanın da iyileşme sürecinde olduğuna inanıyorum”

FTX’in kriziyle de ilgili görüşlerini paylaşan Crypto Kemal, “en fazla FTT’nin değeri düşer diye düşünmüştüm.” dedi. Ayrıca, kullanıcıların artık dikkat etmesi gereken şey her borsaya girmemek olduğunu belirtti. Kemal’e göre bir şekilde borsaya girmek gerekiyor. Kullanıcıların da sıkı araştırma yapmaları ve büyük borsalarda yer almaları gerekli.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x