Yükleniyor...

Cryptocom CEO’su FTX Olayını Değerlendirdi

Cryptocom CEO'su Kris Marszalek, katıldığı bir YouTube canlı yayınında borsanın FTX'ten dolayı sorun yaşayabileceği fonun 10 milyon dolar olduğunu belirtti.

Cryptocom CEOsu FTX Olayini Degerlendirdi

Cryptocom CEO’su Kris Marszalek, katıldığı bir YouTube canlı yayınında borsanın FTX’ten dolayı sorun yaşayabileceği fonun 10 milyon dolar olduğunu belirtti.

Marszalek, güçlü bir kripto kışına hazır olun ancak kripto paralar ve Cryptocom hiçbir yere gitmiyor dedi. FTX’in iflasını açıklamasının ardından iş birliğinde bulunduğu firmalar ve yatırım yaptığı projeler yatırımcılar tarafından endişeyle takip edilirken Marszalek tarafından bu konu hakkında bir açıklama geldi.

Kris Marszalek: Güçlü Bir Kripto Kışına Hazır Olun

FTX’in iflasını açıklaması kripto para borsalarında fiyatların baş aşağı gitmesine sebep oldu. En güçlü olarak gösterilen borsalardan biri olan FTX’in bu duruma gelmesi birçok yatırımcıyı endişelendirdi. Buna istinaden açıklamalarda bulunan Cryptocom CEO’su Kris Marszalek yatırımcıları güçlü bir kripto kışına karşın hazır olmaları gerektiğini söyledi.

Geçen hafta boyunca Crypto.com’un CRO token’ı, Singapur merkezli borsanın bir sonraki likidite kriziyle karşı karşıya kalacağı endişeleriyle neredeyse yüzde 45 düştü. Nomics’in verilerine göre, borsanın günlük hacmi geçen yılın yaklaşık 4 milyar dolardan geçen Ekim ayında yaklaşık 284 milyon dolara geriledi ve kullanıcılar ve yatırımcılar fonlarını platformdan çektikçe para çekme işlemleri yeniden başlıyor.

ftx 1

Röportajda Marszalek, borsanın güçlü bir bilançosu olduğunu yineledi ve FTX’e maruz kalmasının 10 milyon dolar ile sınırlı olduğunu söyledi.

Marszalek, FTX’ten 990 milyon dolar kurtardık dedi ve borsalar arasındaki fon akışlarının işin gerekli bir parçası olduğuna dikkat çekti.

Cryptocom’un denetimi devam ediyor, ancak biraz zaman alacak. Denetim firmaları kripto hızında çalışmıyor dedi ve Cryptocom’un ve endüstrinin ilerlemek için tam şeffaflığa ihtiyacı olduğunu vurguladı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner