Yükleniyor...

CryptoCom COO’su Web3 Hakkında Konuştu

Kripto para borsası CryptoCom COO'su Eric Anziani, katıldığı bir etkinlikte Web3 ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

CryptoCom COOsu Web3 Hakkinda Konustu 1

Kripto para borsası CryptoCom COO’su Eric Anziani, katıldığı bir etkinlikte Web3 ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Kripto paraların yaygınlaşması ve teknolojik gelişmelerin çoğalması, Web3 tarafına da olumlu yansıyor. Blockchain tabanlı projelerin, Web3 alanında yaptıkları çalışmalar yoğunlaşmaya başladı. Sektörün gelecek vadediyor olması ve internetin yeni hali olarak gösterilmesi önemli unsurlar olarak ortaya çıkıyor. Sektöre, son on dönemlerde ülkeler, kurumsallar ve yatırımcılar yoğun ilgi gösterdi.

CryptoCom Web3 Sektörüne Yoğunlaşmış Durumda

CryptoCom COO’su Eric Anziani, Busan‘da blockchain haftasına (BWB2022) katıldı. Güney Kore’nin en büyük şehirlerinden biri olan Busan, blockchain geliştirme çalışmaları kapsamında CryptoCom ile ortaklık kurmuştu. Bu ortaklığın ardından etkinliğe katılan Anziani, Web3 hakkında açıklamalarda bulundu.

Anziani, internetten daha hızlı gelişen Web3 sektörünün ilerde daha çok benimseneceğini savundu. Ayrıca COO‘ya göre, bu yeni sektörün geleceği blockchain tabanlı oyun ve NFT projeleriyle sağlamlaştırılacak.

CryptoCom Web3 Sektorune Yogunlasmis Durumda

Oyunların daha çok Web3 deneyimini yansıtacağını savunan Anziani, oyun içinde ihtiyaç duyulan ürünlerin de NFT olarak kullanılmasına dikkat çekti. COO’ya göre tüm bu entegrasyon, yeni sektörün büyümesini sağlayacak. Anziani, ayrıca şunları söyledi;

Güney Kore’de çok sayıda ortaklık kurduk, onları piyasaya sürdük, piyasaya sürdük ve doğru yolda olduğumuzu hissediyorum.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner