Yükleniyor...

CryptoCom, Rezerv Kanıtına Hazırlanıyor

CryptoCom, rezerv kanıtı hazırlıklarını sürdürürken, bazı soğuk cüzdan adreslerinin bilgilerini paylaştı.

CryptoCom Rezerv Kanitina Hazirlaniyor

CryptoCom, rezerv kanıtı hazırlıklarını sürdürürken, bazı soğuk cüzdan adreslerinin bilgilerini paylaştı.

Bu hafta FTX’in yaşadığı likidite krizinin ardından kripto şirketleri müşterilerinin içini rahatlatmak amacıyla rezervleri ile ilgili açıklama yapmaya başladı. Özellikle, büyük borsalarda “şeffaflık” konusu daha çok ön plana çıkmaya başladı. Kripto borsası Crypto.com da rezerv kanıtına hazırlanırken, varlıklarının bir kısmıyla ilgili bir paylaşım yaptı.

Crypto.com Rezerv Kanıtı Hazırladığını Duyurdu

Crypto.com, rezerv kanıtı hazırlıklarını sürdürürken, platformda öne çıkan varlıkların bazılarının soğuk cüzdan adresi bilgilerini paylaştı.

Crypto.com CEO’su Kris Marszalek, Twitter üzerinden, “Önümüzdeki bir kaç hafta içinde tam denetimli rezerv kanıtı paylaşmayı planlıyoruz. Böylece tüm varlıklarımızı rezervimizle 1:1 oranında desteklendiğini kanıtlamış olacağız.” açıklaması yaptı.

  • Paylaşıma göre kripto şirketi Crypto.com’un elindeki rezervin bir kısmı şu şekilde:

    53,024 BTC (yaklaşık 915.744.600,00 dolar),

    391,564 ETH, (yaklaşık 498.661.850,00 dolar),

Şirketin toplam varlık değeri ise 3 milyar dolar.

Kris, tweet zincirinin devamında, “Şirketin tam şeffaflık ruhu içinde çalışmaya devam etmesini, sabit ve güvenli bir platform olarak kalmasını bekleyebilirsiniz” dedi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner