Yükleniyor...

CryptoCom, Türkiye’ye Özel Yeni Hizmetlerini Tanıttı

Kripto para platformu CryptoCom, Türkiye'ye özel yeni ürün ve hizmetlerininin tanıtımını yaptı.

CryptoCom

Kripto para platformu CryptoCom, Türkiye’ye özel yeni ürün ve hizmetlerininin tanıtımını yaptı.

Dünya çapında 50 milyondan fazla kullanıcısı olan kripto para borsası platformu, geçen ay Fransız piyasa otoritesi tarafından düzenleyici onayı almıştı. Fransa’daki müşterilere ürün ve hizmetler sunmasına izin verilen firma, Avrupa’daki genel merkezi için Fransa’yı seçti. Yunanistan’dan Dubai’ye geniş bir alanda faaliyet gösteren Crypto.com, Türkiye pazarındaki gelişimini de sürdürüyor.

Crypto.com’dan Türkiye’ye Özel Ürün ve Hizmet

Crypto.com, kripto adaptasyonunu hızlandırmak amacıyla yürüttüğü projelerini tanıtıyor. Türk kullanıcıları için şirket yeni ürün ve hizmetlerini tanıttı.

Crypto.com App ile yeni sunulan Türk Lirası (TRY) Fiat Cüzdanı, kullanıcılara bankalardan 7/24 ücretsiz para yatırma ve çekme olanağı sağlıyor. Böylelikle, kullanıcılar TL ile 250’den fazla kripto varlığın alım satımını yapabilme imkanına sahip olacak. Crypto.com aynı zamanda Exchange App ve Web platformlarında Türkçe dil desteği ile 200’den fazla kripto varlık çifti için alım satım özelliğini devreye aldı.

cryptocom

Türkiye pazarında yeni ürünleri hayata geçirmenin heyecanını yaşadığını belirten Crypto.com’un Kurucu Ortağı ve CEO’su Kris Marszalek, “Kullanıcılarımız için platformumuzu geliştirmeye, yüksek kalite ve güvenli hizmet sunmaya devam edeceğiz.” açıklamasında bulundu.

Crypto.com Türkiye Genel Müdürü Onur Güven ise konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Kripto ve blok zincir endüstrisinin önde gelen ülkelerinden Türkiye’de, en güvenli ve kullanışlı Kripto deneyimini platformumuzda sunmak birinci önceliğimiz. Türkiye’de kullanıcılara yönelik hayata geçirdiğimiz bu özellikler, buradaki yatırım ve büyüme planlarımızın sadece başlangıcı.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner