Yükleniyor...

CryptoDiffer, Son 30 Günde En Çok Geliştirme Aktivitesine Sahip 3 Altcoini Sıraladı

CryptoDiffer, son 30 günde en aktif olarak geliştirilen üç blokzincirini #Kusama, Polkadot ve Cardano olarak sıraladı.

cryptodiffer son 30 gunde en cok gelistirme aktivitesine sahip altcoini acikladi

CryptoDiffer, son 30 günde en aktif olarak geliştirilen üç blokzincirini #Kusama, Polkadot ve Cardano olarak sıraladı.

Önde gelen kripto varlık platformlarından CryptoDiffer, son 30 günde en aktif geliştirici etkinliğine sahip zincirleri sıraladı. Platformun verilerine göre, 130’dan fazla Github önerisi ile bu zincirler, Polkadot’un deney ağı Kusama, Polkadot ve Cardano oldu. Diğer taraftan Ethereum gibi bazı kripto varlıklar da 100 öneri eşiğinin üzerine çıktı. Ancak son zamanlarda gerçekleştirdiği fiyat yükselişi ile dikkatleri üzerine çeken Solana, 95 öneride kaldı.

Kusama’nın piyasadaki en çok geliştirilen proje haline gelmesinin sebebi bir deney ağı olması. Geliştirme ve güncellemeler Polkadot ana ağında yayımlanmadan önce, Kusama ağında test ediliyor. Diğer taraftan Polkadot, 11 Kasım’da parachain açık artırmalarını başlatmayı planlıyor. Cardano ise, akıllı sözleşme teknolojisinin hızla gelişmesi ve ağda başlatılacak merkeziyetsiz uygulamalar için bir çerçeve oluşturmaya çalışıyor.

Ancak bilindiği üzere, geliştirme faaliyetleri fiyata hemen yansımıyor. Kusama ve Polkadot parachain açık artırmaları nedeniyle piyasanın iyi performans gösterenleri arasında olsa da Cardano birkaç haftadır belirli bir aralıkta hareket ediyor. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner