Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Blockchain Haberleri CTO Coinfirm'e Göre DeFi Sektörüne Düzenleme Gelecek!

CTO Coinfirm’e Göre DeFi Sektörüne Düzenleme Gelecek!

ABONE OL:google-news

DeFi protokollerinde kilitlenen meblağ DefiPulse’a göre yaklaşık 10 milyar dolar civarında ve bu miktar düzeltmelere rağmen büyümeye devam ediyor. Merkezileştirilmiş platformlardan varlık akışı nedeniyle, düzenleyiciler tarafından sektör denetimi artmaktadır. Coinfirm’in CTO’su Jakub Fijolek’e göre DeFi sektörü yakın gelecekte düzenlenecek. Yeni projeler, yasal gerekliliklere göre daha fazla gelişme için altyapıyı hazırlamalı.

Streamity projesi, yasal alanda faaliyet gösterirken likidite sağlayıcıları için motivasyonel bir modelle DEX’in başlatıldığını duyurdu. Streamity Group, Estonya merkezli ve 2017’den beri faaliyet gösteren bir firmadır. Şirket, tümü yeni Binance Smart Chain’e aktarılmış birkaç proje oluşturdu. Bu, hız konusunda bir avantaj sağlarken aynı zamanda Ethereum blok zincirine kıyasla düşük ücretler ortaya koyar. Bu tür projeler, Binance ağına giderek daha fazla proje aktarıldıkça piyasanın bir parçası olacak.

Zhao daha sonra, Binance Smart Chain’in Ethereum ağının yerine geçmediğini veya rakibi olmadığını ve aslında bu ağla uyumlu olduğunu vurguladı. Zhao, Binance Smart Chain’in akıllı sözleşme yaratıcılarına daha fazla seçenek sağladığını ekledi:

“BSC hiçbir zaman ETH’nin yerini almayı amaçlamadı, BSC, ETH ile uyumlu. Akıllı projeler kullanıcılarına daha fazla seçenek sunuyor. Daha ucuz ücretler seçeneği gibi.”

Binance, 1 Eylül’de halihazırda testnet’te bulunan 1000’den fazla proje ile Binance Smart Chain platformunu başlattı ve bu projelerin hepsi yakında Mainnet’e gelecek.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar