Yükleniyor...

Currick Nedir? Currick.cc Güvenilir mi?

Currick kripto para alım satımı yapılabilen bir platformdur.

currick

Currick kripto para alım satımı yapılabilen bir platformdur. Kullanıcılardan Şikayet Var internet sitesine Currick cc platformu ile ilgili gelen olumsuz geri bildirimler artarken, bu platformun ne olduğuna ve güvenilir olup olmadığına yönelik araştırmalar da devam ediyor. Peki, Currick cc güvenilir mi?

Currick Nedir?

Kripto para ve diğer alım satım çiftlerinin al-sat sinyallerini veren bir internet sitesi platformudur. Alım fırsatı doğduğunda kullanıcısı için al emrini otomatik giren, aynı şekilde sat sinyalleri için de bir bot aracılığı ile pozisyon açan bir sitedir. Sitenin tam ismi “Currick.cc” veya “Currick.cc Platform” olarak bilinmektedir.

currick cc

Currick.cc Güvenilir mi?

Currick.cc ile ilgili kullanıcı şikayetleri son dönemde epey arttı. Şikayet Var internet sitesi üzerinden platforma ilişkin şikayetlerini dile getiren kullanıcılar, özellikle siteye erişim problemi yaşadığından bahsediyor. Kullanıcı yorumları ise platformun hali hazırdaki diğer kullanıcılarını ve kripto para yatırımcılarını endişelendirdi. Kafalarda soru işaretleri bırakan Currick.cc Platform, “Currick güvenilir mi?” sorusunu akıllara getirdi.

Bu platformun Şikayet Var sitesinde şuan için 7 adet şikayeti bulunmaktadır. Bunların sadece 1 adedi çözüme kavuşmuştur. Geriye kalan 6 adet sorun ise çözüm beklemektedir.

Kullanıcılardan biri, herhangi bir sebep gösterilmeden hesabının bloke edildiğini belirtirken, diğer bir kullanıcı para çekim işlemlerinin otomatik şekilde iptal edildiğini kaydetti. Ayrıca yatırılan paranın hesabına geçmediğini söyleyen bir kullanıcı da diğer şikayetler arasında yer aldı.

currick

21 Aralık 2022 tarihine ait bir şikayet bildiriminde ise hesabından 538 dolar çekildiğini iddia eden bir kullanıcı, herhangi bir muhatap bulamadığını da belirtti.

currick

Currick Platform’a yönelik bu şikayetler için henüz yetkili bir kimseden açıklama gelmedi. Ancak özellikle dijital varlıklara yapılan yatırımlarınızda, güvenilir ve ismi dünya çapında bilinen kripto para borsaları üzerinden işlem yapılması mağduriyetin azaltılması adına önemlidir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner