Yükleniyor...

Avalanche, Dijital Sanatçılar için Hamlede Bulunuyor

Avalanche, 30 Mart tarihinde yayınladığı bir duyuru ile, dijital sanatçıları desteklemek amacıyla Avaissance girişimini bildirdi.

avalanche

Avalanche, 30 Mart tarihinde yayınladığı bir duyuru ile, dijital sanatçıları desteklemek amacıyla Avaissance girişimini bildirdi.

Avalanche’nin blog gönderisinde yayınladığı bir yazı ile The Avalanche Foundation, dijital sanatçıları desteklemek hedefiyle ve Avalanche NFT ekosisteminin büyümesine yönelik yeni girişimi olan Avaissance’ın lansmanını duyurdu. Dijital sanatçılar yeni büyük bir adım atarak, mentorluk girişimi başlatan Avalanche Foundation, Ticketmaster ile birlikte NFT sahiplerinin ödüllendirilmesine yönelik fırsatlar da sunacak. Kripto endüstrisinde büyük bir ekosisteme sahip olan Avalanche, atılmış olduğu bu eylem ile birlikte topluluğun takdirini kazanmayı başardı.

1 yWko3Ukv24Pnjg3H1gf3FA

Yeni Lansman Avaissance’den Bahsedildi

Avaissance’ın iki temel bileşeni belirtildi: 50’den fazla sanatçı için Yerleşik Sanatçı Programı (AIR) ve dijital sanatın küratörlüğünü yapmak ve sanat odaklı merkeziyetsiz kuruluşların (DAO’lar) koleksiyonlarını genişletmek için Mona Lisa Girişimi (MLI).

AIR bölümü, “her seviyedeki” sanatçıya altı ay boyunca finansman, mentorluk ve sanal atölye imkanları sunarken MLI, gelişmekte olan Avalanche NFT sanatçılarını tanıtmak ve bir “Avalanche Kalıcı Koleksiyonu” oluşturmak için DAO’ların küratöryel ekipleriyle ortak çalışacak. Avalanche

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner