Yükleniyor...

Arbitrum (ARB) Balinaları Harekete Geçti!

Kripto sahnesinin yeni yıldızı Arbitrum'dan (ARB) kafa karıştırıcı balina hareketleri gelmeye başladı, ARB'nin cüzdan verileri nasıl ilerliyor?

arbitrum

Kripto sahnesinin yeni yıldızı Arbitrum’dan (ARB) kafa karıştırıcı balina hareketleri gelmeye başladı, ARB’nin cüzdan verileri nasıl ilerliyor?

Airdrop furyasının da etkisiyle büyük bir kitle toplayan ARB’nin balina hareketleri, kripto yatırımcısının dikkatini çekti. Birçok popüler kripto borsasında yayınlanan ARB, sonrasında ciddi fiyat hareketleri gözlemlendi. Onchain verile incelendiğinde ise, ARB balinalarınının cüzdan transflerinin büyük önem taşıdığı görülüyor.

b19ff8382fc36f9cdd727e77a28dcbc63bd52f6b

ARB’nin Transfer Verileri

Onchain platformlarının başlıca isimlerinden Lookonchain, ARB transferlerine ait verileri yayınladı. Lookonchain’e göre ARB pazarında büyük pay sahibi olan Amber, elindeki ARB’lerin çoğunu sattı. Gerçekleşen bu işlem sonrası Amber’in ARB’den uzaklaştığı belirtildi.

Lookonchain’in yayınmalış olduğu ARB raporu, Amber’in ilgili iki adresinin 11,2 milyon ARB (15,8 milyon $) transfer ettiğini ve bunun 7,3 milyon $ARB’sinin (10,3 milyon $) OKX ve Binance’e aktarıldığını tespit etti. Bu işlem, bazı yatırımcıların $ARB’den uzaklaşabileceğini ve diğer kripto para birimlerini daha çekici yatırım fırsatları olarak görebileceğini gösteriyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner