Yükleniyor...

Elizabeth Warren, “Kripto Karşıtı Ordu” Oluşturdu

Kripto para karşıtı ABD Senatörü Elizabeth Warren, ABD seçimlerindeki kampanyası için "kripto karşıtı bir ordu" kurduğunu belirtti.

elizabeth warren

Kripto para karşıtı ABD Senatörü Elizabeth Warren, ABD seçimlerindeki kampanyası için “kripto karşıtı bir ordu” kurduğunu belirtti.

ABD‘deki seçimlerin yaklaşıyor olması, Senatörlerin seçim kampanyalarını şimdiden başlatmalarını sağladı. Birçok Senatör, seçim kampanyaları hakkında ince mesajlar vermeye devam ediyor.

ABD‘deki seçimlere hazırlanan Senatör Elizabeth Warren, kripto karşıtı tavrını seçim kampanyasına ekleyeceğini belirtti. Warren, kripto karşıtı bir ordu oluşturduğunu ve seçim kampanyasını bu konu üzerinden yürüteceğini belirtti.

Elizabeth Warren, Kripto Karşıtı Bir Kampanya İzliyor

ABD Senatörü Elizabeth Warren, 5 Kasım 2024 tarihinde gerçekleştirilecek ABD seçimlerine hazırlık yapmaya başladı. Birçok bröşür ve kampanya yayınlayan Warren, kripto tarafını da ihmal etmiyor. Büyük bir kripto karşıtı olan Senatör, seçim kampanyasına kripto karşıtı hamleler ekledi.

Warren, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımlar ile dikkatleri üzerine çekiyor. Twitter’da “Hükümetimizi çalışan ailelerin yanına koymak için mücadeledeyim.” şeklinde bir paylaşım yapan Warren, kripto karşıtı bir ordu kurduğunu belirtti.

Senatör, geçtiğimiz yıl tanıtılan birçok Bitcoin ve kripto karşıtı yasa tasarısının öncüsü olmuştu. Seçim kampanyasına kripto paraların önüne geçilmesi hakkındaki çalışmaları da ekleyen Warren, Aralık ayında şunları söylemişti;

“Haydut ülkeler, oligarklar, uyuşturucu baronları ve insan kaçakçıları milyarlarca dolarlık çalıntı fonları aklamak, yaptırımlardan kaçmak ve terörizmi finanse etmek için dijital varlıkları kullanıyor”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner